Jak zrobić dobrą minetkę? (łac. cunnilingus)?

2017-08-03
Jak zrobić dobrą minetkę? (łac. cunnilingus)?

Seks oralny to coś, co lubimy dostawać, ale też coś, co lubimy dawać. Warto jednak pamiętać, że są pewne zasady, których trzeba przestrzegać, żeby jak najlepiej zrobić jej cunnilingus (czyli swojską minetę).

Jeśli zastanawiasz się jak fachowo zrobić minetę to dobrze o tobie świadczy. Bo to znaczy, że chcesz potraktować to jak sztukę. I tego się trzymajmy. Bo zasad nie ma aż tak wiele – najbardziej liczy się twoje wyczucie i umiejętność rozpoznania jej reakcji – musisz wyczuwać co jej się podoba, a co nie.

 

Ale zacznijmy od początku. Jeśli zastanawiasz się jak zrobić dziewczynie dobrą minetkę to pierwsza zasada brzmi: nie śpiesz się. Z reguły najpierw musisz kobietę rozgrzać. Rzucanie się z językiem na jej cipkę już od pierwszych sekund raczej nie przyniesie dobrych rezultatów. Najpierw ją pocałuj, później całuj szyję i schodź stopniowo w dół. Chwila takiej zabawy (jak długa chwila – to zależy od kobiety i okoliczności) powinna sprawić, że zamarzy, byś w końcu dotarł do cipki. I dokładnie wtedy przejdź do rzeczy.

 

Teraz jesteś tuż przy jej cipce, widzisz ją przed oczami i masz ochotę pożreć. Spokojnie, rozumiemy to, ale bez przesady. Jeśli chcesz wiedzieć jak zrobić fachową minetę to podstawa brzmi: zacznij powoli. Przede wszystkim dużo śliny – żeby było jej przyjemnie, musi być mokra. Delikatnie całuj wargi sromowe, lekko liż cały srom, aż będziesz wiedział, że ona ma ochotę na podróż na szczyt. Nie używaj zębów – to niestety przesada, o ile mogą przydać się do całowania ust czy piersi – wagina będzie na to stanowczo zbyt delikatna. W końcu zabierz się za łechtaczkę – to ona jest tu główną bohaterką.

 

Liż ją w spokojnym, miarowym tempie, pod warunkiem, że kobieta nie poprosi cię o jego zmianę. Jedno jest jednak pewne – potrzebny jest w miarę regularny rytm – rozkosz ma napływać do pieszczonej kobiety falami, inaczej nic z tego. Nie liż zbyt mocno i nie usztywniaj języka – może ją zaboleć, a przecież nie tego chcesz. I właściwie tak możesz aż do jej szczytu, ewentualnie trochę zwiększając tempo. Tylko pamiętaj – trochę! Zbyt szybkie ruchy języka mogą tylko wszystko popsuć. Aha, czasami będzie ci potrzebna cierpliwość – kobietom dojście czasami zajmuje moment, a czasami wieczność (a przynajmniej tak może ci się wydawać). Jednak bądź pewny, że warto czekać.

 

A jeśli chcesz, żeby było jej jeszcze przyjemniej – co jakiś czas lekko wkładaj język do jej pochwy. Lekko – wagina najbardziej unerwiona jest i tak na ściankach przy brzegu. A jeśli język jest zajęty – pomóż sobie palcami. Niedawno pisaliśmy o tym, jak zrobić palcówkę – skorzystaj z naszych rad. I swobodnie posługuj się palcem (lub palcami) – jej będzie dzięki temu tylko lepiej.

 

Na koniec pamiętaj, żeby uważać na jej orgazmiczne spazmy – jeśli zrobisz to dobrze ona może chociażby ścisnąć uda. Prawdopodobnie nie tak, by cię ogłuszyć, ale warto o tym pamiętać! I jeszcze jedno: kiedy już doszła – zabieraj język! Dalsze pieszczoty w ogóle nie będą dla niej przyjemne, a wręcz przeciwnie, przynajmniej chwilowo.

 

Kiedy skończyłeś – zaczekaj chwilę. I bądź pewny, że ona ci się odwdzięczy.

 

A że miłość francuska to prawdziwy temat rzeka, zapraszamy do lektury naszych 10 przykazań dobrego seksu oralnego dla mężczyzn! Takiej wiedzy nigdy za mało. Nawet jeśli doskonale wiesz jak robić minetę – zawsze możesz wiedzieć to jeszcze doskonalej.

 

fot. iStock

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska