Jednorazowy seks nie łączy się z romantyczną kolacją!

2017-08-09
Jednorazowy seks nie łączy się z romantyczną kolacją!

I w ogóle ze wspólnym wychodzeniem. Nawet jeśli po wszystkim jesteście głodni, nie proponuj jej wyjścia do restauracji! Albo odmówi albo pomyśli, że chodzi ci o coś więcej!

Seks na jedną noc to wspaniała sprawa, trzeba jednak uważać, żeby niepostrzeżenie nie zmienił się w coś zupełnie innego. Warto wiedzieć, czego się chce i stawiać sprawę tak, by ona też dobrze tego wiedziała. Zaoszczędzi to niezręczności, a nawet problemów.

 

Pułapek nie brakuje. Weźmy jedzenie. Ludzie muszą uprawiać seks, ale jedzenie jest nawet pilniejszą potrzebą – tak już jesteśmy skonstruowani. Każdy z nas wie, że po dobrym seksie możecie zgłodnieć. Każdy powinien wiedzieć także, że czasami fajnie jest postawić na posiłek pomiędzy jednym seksem, a drugim. W końcu „jedna noc” to niekoniecznie jeden stosunek.

 

Właśnie dlatego warto pamiętać, że zaproponowanie, by w takich okolicznościach pójść do restauracji to zły pomysł. Ona chciała iść z tobą do łóżka, nie na randkę! I tego się trzymajcie. Bo przecież wspólny wypad na jedzenie nie tylko zaspokojenie potrzeb fizjologicznych, ale też coś sytuującego się niebezpiecznie blisko randki.

 

Żeby nie było, że wymyślamy – mamy na to dowody. OnePoll i Yelp przeprowadziły wspólnymi siłami badanie na 2000 młodych ludzi. Okazało się, że tylko 35 proc. z nich uznało, że wspólne wyjście na coś do zjedzenia jest akceptowalne w przypadku jednorazowej przygody. Wszyscy pozostali pomyślą, że z taką propozycją coś jest nie tak!

 

Z badania wynika, że na sytuację, gdy oboje zgłodniejecie po seksie jest jedno proste rozwiązanie – zamówienie czegoś do domu. Najlepiej niczego wymyślnego. Niech wygląda „jednorazowo”. Według respondentów króluje tu pizza. Za nią idą inne fastfoody.

 

Wszystko jasne? Wniosek z badania jest prosty: w przypadku niezobowiązującego seksu staraj się głównie w łóżku. Poza nim – nie rób z tego wielkiej sprawy. To wyjdzie na dobre wam obojgu.

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska