W Norwegii pokażą seks na wizji

2017-08-10
W Norwegii pokażą seks na wizji

I nie, nie będzie to reality show w stylu „Warsaw Shore” w sypialni ani program pornograficzny. Wszystko odbędzie się w trosce o edukację seksualną młodych Norwegów.

Jeśli chodzi o edukację seksualną to w większości krajów Europy Zachodniej na ogół radzą sobie lepiej niż u nas. Norwegowie stwierdzili jednak, że wszystko, co robią to jeszcze zbyt mało, żeby zapewnić komfort i bezpieczeństwo młodym ludziom rozpoczynającym życie seksualne. Postanowili, że pouczą ich na żywych przykładach.

 

Jak podał portal Moja Norwegia, program będzie się nazywał „Line fikser kroppen”. Obecnie trwa nabór chętnych par w wieku 18-35, które będą chciały pokazać na ekranie telewizorów jak wygląda ich seks. Twórcy liczą na różnorodność i zgłoszenie się zupełnie normalnych, standardowych par. Według założeń w programie mają pojawić się wszelkie problemy i niezręczności towarzyszące młodym ludziom w pierwszych zbliżeniach.

 

Twórcom programu chodzi nie tylko o to, by młodzi Norwegowie wiedzieli jak zabrać się do rzeczy. Także o to, by oglądając program zweryfikowali swoje nierealistyczne oczekiwania względem seksu. Przynajmniej tego pierwszego.

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska