Najpopularniejsze potrawy po długim seksie

2017-08-14
Najpopularniejsze potrawy po długim seksie

Truskawki i bita śmietana? To ewentualnie jemy przed seksem i to tylko dlatego, żeby rozgrzać partnerkę. A co wybieramy po seksie, gdy z wyczerpania zaczyna burczeć w brzuchu?

Seks to spory wysiłek. Wiedzą o tym wszyscy, którzy nie kończą namiętności po standardowych 15 minutach, nie przewracają się na drugi bok i nie idą spać.

 

Cały wieczór seksu, a najlepiej noc, do białego rana, wymaga energii, a te dostarczyć może tylko pożywny posiłek.

 

Jak się okazuje, wybory seksualnych sportowców nie są zbyt wyszukane. Numerem jeden - i to bezspornym - jest pizza. Z badań serwisu Yelp wynika, że włoski przysmak zostawia daleko w tyle dania z makaronu, hamburgery oraz azjatyckie i meksykańskie potrawy.

 

Jedynym prawdziwym rywalem pizzy są... resztki z lodówki. Gastrofaza seksualna włącza się kochankom obu płci, którzy w panice biegną do lodówki, by cokolwiek w niej znaleźć, jeśli nie mają cierpliwości, by doczekać dostawy.

 

No właśnie, dostawy. Wyniki ankiety pokazały, że po seksie lub w trakcie namiętnej nocy nie gotujemy, a zamawiamy, jemy dania gotowe zakupione wcześniej lub wspomniane "cokolwiek" z lodówki.

 

Ciekawe, że podczas pierwszych łóżkowych randek pary krępują się jeść w swoim towarzystwie! O ile gimnastyka łóżkowa w jej różnych konfiguracjach nie powoduje wstydu, to tak oczywista czynność jak zjedzenie czegoś razem już tak. Zwłaszcza kobiety wstydzą się jeść przy nowo poznanych facetach i - jak przyznają - zostawiają jedzenie na później, gdy randka dobiega już końca.

 

Zamawiającymi jedzenie po seksie niemal zawsze jesteśmy my.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska