Oto jedyna rzecz, jaką musisz jeść, by pachnieć seksowniej

2017-08-17
Oto jedyna rzecz, jaką musisz jeść, by pachnieć seksowniej

Być może oddalacie od siebie tę myśl, ale wciąganie ogromnych ilości steków, boczku i schabowych, może być smaczne jak diabli, ale niekoniecznie uczyni was bardziej atrakcyjnymi dla kobiet.

Mięso jest niewątpliwie niesamowite, okazuje się, że jednak, że to jedzenie warzyw i owoców pomaga w wygrywaniu randek i przyciąganiu kobiet. Chemiczną bronią są właśnie rośliny!

 

Ostatnie badania wykazały, że mężczyźni z dietą bogatą w owoce i warzywa pachną... seksem.

 

Z kolei najgorsze zapachy pochodziły od ludzi, którzy jedli mnóstwo węglowodanów, jak biały chleb i makaron.

 

„Od pewnego czasu wiadomo, że zapach jest ważnym składnikiem atrakcyjności, zwłaszcza dla kobiet” - powiedział Ian Stephen z Uniwersytetu Macquarie w Australii. - „Z perspektywy ewolucyjnej, naukowcy twierdzą, że pot pomaga w potwierdzeniu ludzkiego stanu zdrowia i może odgrywać rolę w przyciąganiu partnera”.

 

Stephen wraz ze swoim zespołem doszli do nowych wniosków, rekrutując grupę młodych, zdrowych mężczyzn. Uprawiali oni sport, a potem koszulki zostały przekazane kobietom, które je wąchały. Na podstawie zapachu oceniały atrakcyjność facetów.

 

Wyniki były niezaprzeczalne. „Kobiety stwierdziły, że mężczyźni, którzy jedli więcej warzyw, pachnieli ładnie. Ci z kolei, którzy spożywali węglowodany i mięso, a ilość warzyw i owoców ograniczali, śmierdzieli” - powiedział Stephen.

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska