Nie tylko piersi… Poznaj mapę kobiecego ciała!

2017-08-24
Nie tylko piersi… Poznaj mapę kobiecego ciała!

Skupienie się na większej liczbie punktów sprawi, że jej będzie lepiej. A potem wam obojgu.

Cała powierzchnia kobiecego ciała kryje w sobie punkty erogenne, które pod wpływem dotyku budzą pożądanie i wywołują ochotę na seks. Warto dokładnie poznawać jej każdy centymetr, nie ograniczając się tylko do piersi i ust. Jeśli chcesz, aby twoja partnerka w trakcie łóżkowych igraszek szalała z rozkoszy, warto abyś nauczył się czytać z jej ciała.

 

Twarz

Kobiety uwielbiają, gdy dotyka się ich twarzy. Najlepiej jeśli zaczniesz grę wstępną właśnie od tej strefy. Zacznij od delikatnych pocałunków w policzek, następnie weź jej twarz w dłonie i głaszcz ją opuszkami palców. Taki dotyk zbuduje między wami intymność, a ty zaczniesz ją powoli rozpalać. Następnie przejdź do najbardziej wrażliwego na pieszczoty miejsca, którym są usta i zafunduj jej namiętne, długie pocałunki.

 

Dłonie i nadgarstki

 

Wewnętrzna strona dłoni jest bardzo unerwiona i wrażliwa na każdy, nawet najmniejszy dotyk. Podobnie jest z przestrzenią między palcami i okolicami nadgarstków. Zaskocz swoją partnerkę jeszcze przed pójściem do sypialni i zacznij delikatnie głaskać jej dłonie np. na spacerze w parku, a następnie na ich wewnętrznej stronie pisz słowa, tak aby ona mogła je odczytać. Taki gest bardzo was do siebie zbliży, a ona będzie chciała jak najszybciej wrócić do domu.

Brzuch

 

To miejsce idealnie nadaje się do pocałunków oraz pieszczot. Skóra na brzuchu jest bardzo delikatna i mocno ukrwiona. Jeśli chcesz rozgrzać ją do czerwoności, zajmij się bokami, ponieważ okolice od pach po biodra są najbardziej wrażliwe na dotyk. Pamiętaj, że kilka centymetrów obok pępka znajduje się jeden z ważniejszych punktów erogennych, dlatego stopniowo staraj się schodzić niżej i wracaj do góry trzymając ją w napięciu.

 

Nogi

 

W tej strefie kobiecego ciała największą rozkosz może jej sprawić dotykanie wewnętrznej powierzchni ud. Powiedz jej, aby położyła się na brzuchu, a ty zacznij masować jej nogi rękoma, a następnie przejdź do pocałunków i wykonaj delikatny masaż także za pomocą języka. Będzie chciała więcej.

Stopy

 

Kobieta podczas stosunku musi być rozluźniona i zrelaksowana. Jak możesz doprowadzić ją do takiego stanu? Wystarczy, że zajmiesz się jej stopami, czyli tym punktem na kobiecej mapie ciała, który ma najwięcej zakończeń nerwowych. Możesz pieścić je za pomocą jedwabnej chusteczki, masować, ugniatać czy ssać palce. Jedyne o czym musisz pamiętać to, aby podczas tych pieszczot unikać łaskotania. Poza tym wszystkie chwyty są dozwolone.

 

Pośladki

 

To niedoceniane miejsce w grze miłosnej, które jest wysoko sensytywne. Jeżeli chodzi o tę strefę to kobiety uwielbiają zdecydowanie bardziej stanowcze pieszczoty. Nie bój się podszczypywać, ugniatać i lekko poklepywać jej pośladów, to podkręci atmosferę w sypialni, a jej sprawi dużo przyjemności.

 

Źródło: Akademia FeminumPolecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska