Udany związek zależy od... seksu oralnego

2017-08-29
Udany związek zależy od... seksu oralnego

To żadna tajemnica, że w każdej parze jedna osoba jest bardziej zakochana od drugiej. Najnowsze badanie przedstawia barometr, który mierzy poziom tego zaangażowania. Okazuje się, że to seks oralny jest głównym wyznacznikiem miłości w związku.

Badanie przeprowadzone przez VictoriaMilan - stronę randkową dla ludzi w związkach szukających romansu – to zbiór opinii 9 107 aktywnych użytkowników. Chodziło o to, aby dowiedzieć się jak ważny jest seks oralny w związku oraz kto daje, a kto go otrzymuje.


Seks oralny od dawna był uważany za oznakę intymności i zaufania pomiędzy kochankami. 72% kobiet i 85% mężczyzn twierdzi, że seks oralny powinien mieć miejsce w każdej sypialni a jego częstotliwość nie powinna się zmniejszać z biegiem lat.

 

Fani miłości oralnej mogą być spokojni. Większość ludzi - prawie trzy czwarte obu płci - twierdzi, że lubi dawać przyjemność oralną. Dokładnie to 77% kobiet i 72% mężczyzn. Nie zaskakuje fakt, że jeśli mowa o otrzymywaniu tej formy przyjemności, liczba wzrasta. 89% kobiet i 94% mężczyzn uwielbia być doprowadzanymi do rozkoszy w ten sposób.

 

Jeśli mowa o romansach, seks oralny musi być stałą pozycją w menu. Jego brak jest mocnym powodem do rozstania, zgodnie z opinią 65% kobiet i 68% mężczyzn, którzy twierdzą, że zakończyliby taką znajomość, gdyby zabrakło w niej oralnych igraszek.

 

Ci, którzy są ekspertami od dawania takiej przyjemności, ale nie są zbyt dobrzy w sypialni lub mają gorszą formę fizyczną, mają szczęście. 57% pań i 66% panów nie ma nic przeciwko otrzymywaniu wyłącznie takiej formy rozkoszy.

 

Kochankowie z Hiszpanii, Francji i Wielkiej Brytanii nie wyobrażają sobie żeby lizanie i kąsanie nie było stałą pozycją w menu. Panie z Hiszpanii (84%), Francji (83%) i Wielkiej Brytanii (82%) oraz panowie z Hiszpanii (80%), Francji (76%) i Wielkiej Brytanii (79%) lubią również obdarzać partnerów miłością oralną.

 

W Holandii, kraju znanym z równości, dawanie seksu oralnego jest także na równym poziomie u kobiet (81%) i mężczyzn (80%).

 

Kobiety z Irlandii (80%), Danii (79%) i Belgii (78%) mają szczęście - w tych krajach to mężczyźni wolą dawać przyjemność oralną bardziej od kobiet. Irlandczycy (84%), Duńczycy (82%) i Belgijczycy (84%) uwielbiają rozpieszczać swoje partnerki.

 

Piękne kobiety z Polski są znane z ich umiejętności w sypialni, a ich seksualny repertuar również zawiera seks oralny (78%). Prawie trzy czwarte mężczyzn z Polski również czerpie przyjemność z obdarowywania swoich kobiet oralnymi pieszczotami (73%).

 

Kobiety z Południowej Afryki (77%) i Węgier (75%) wiedzą jak zaspokoić swoich mężczyzn i sprawia im to przyjemność. Panowie zaś odwdzięczają się im tym samym - mężczyźni z Południowej Afryki (74%) lubią to nieco bardziej od swoich węgierskich kolegów (71%).

 

Włosi są znani ze swojej miłości do smakowitych przekąsek - aż 81% mężczyzn traktuje swoje kobiety jako jedną z nich. Te same gusta pojawiają się u 76% Włoszek.

 

Kobiety ze Szwecji (71%), Grecji (71%) i Niemiec (71%) mają taki sam poziom dawania przyjemności swoim kochankom. Szwedzcy mężczyźni (79%) są jednak bardziej hojni od Greków (71%) i Niemców (71%).

 

Austria i Australia leżą po przeciwnych stronach planety, ale dzielą prawie taką samą sympatię do fellatio. Austriaczki (73%) i Australijki (72%) twierdzą, że uwielbiają dawać przyjemność ustami. Ich mężczyźni lubią to jeszcze bardziej. Aż 75% Austriaków i 76% Australijczyków mówi, że lizanie swoich kochanek sprawia im czystą przyjemność.

 

Podobnie, Czechy i Nowa Zelandia mają taki sam poziom zainteresowania w tych najbardziej intymnych formach miłości. 71% kobiet z obu krajów nie wyobraża sobie seksu bez tych pozycji. 76% Czechów i 68% Nowozelandczyków nie miałoby nic przeciwko odwdzięczeniu się tym samym.

 

Norwegowie są za równością płci, dlatego zarówno kobiety jak i mężczyźni w takim samym stopniu korzystają z oralnych przyjemności. 70% kobiet i 69% mężczyzn twierdzi, że uwielbia smakować swojego partnera.

 

Mężczyźni z Finlandii (68%), Szwajcarii (63%) i Portugalii (68%) są fanami seksu oralnego, kobiety są prawie tak samo entuzjastycznie do tego nastawione. Finki (64%), Szwajcarki (61%) i Portugalki (60%) chętnie odwdzięczą się przy pomocy swoich ust.

 

Założyciel i CEO Victoria Milan, Sigurd Vedal, powiedział, że seks oralny od dawna był znany jako akt pełnej intymności, pożądania i zaufania.

 

„Kiedy jesteś zakochany w kimś, twoje pożądanie jest tak mocne, że chcesz posmakować partnera, każdą najmniejszą część. Gdy twoje uczucia nieco ostygną, seks oralny nadal jest stałym elementem, który jest oznaką miłości, pragnienia i admiracji. Kiedy twój partner korzysta z miłości oralnej, ale rzadko się odwdzięcza, możesz śmiało stwierdzić, że jesteś stroną, której zależy bardziej od drugiej osoby” - powiedział Vedal.

 

Foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska