Kobiety chcą więcej seksu niż my?

2017-08-30
Kobiety chcą więcej seksu niż my?

Gdybyś usłyszał, że kobiety potrzebują więcej seksu niż faceci, uwierzyłbyś? Jeśli nie to, cóż, podświadomie ulegasz przestarzałym stereotypom. Otóż kobiety lubią seks! I to bardzo.

Za jedno z badań, która obalają mit, że to faceci są bardziej napaleni odpowiada amerykańska firma Voucher Codes Pro. Według nich 60 proc. kobiet chce seksu częściej niż ich partnerzy. Z kolei według aplikacji Kindara trzy czwarte kobiet chce robić to przynajmniej trzy razy w tygodniu. A wszelkie badania dotyczące średniej liczby stosunków tygodniowo nie pozostawiają wątpliwości – panie chcą więcej niż dostają!

 

Podobnie wyglądają wyniki przeprowadzone przez brytyjskich naukowców. Przepytali oni 2383 pary o to, która strona w związku chce seksu bardziej. Zdania były podzielone... ale na korzyść pań. To one chcą bardziej w 60 proc. przypadków.

 

Z kolei to faceci przeważają w innych „dyscyplinach”. To mężczyźni bardziej potrzebują różnorodności partnerek – większości kobiet wystarczy jeden sprawny w łóżku partner na całe życie. Poza tym my częściej niż kobiety się masturbujemy (zrozumiałe – dla nas to przecież łatwiejsze).

 

Trzeba jednak pamiętać, że to tylko statystyka. Tak naprawdę wszystko zależy od konkretnej jednostki – konkretnego faceta albo konkretnej kobiety. Są tacy ludzie, którzy chcą więcej seksu i tacy, którzy nie potrzebują go aż tak. Płeć jest tu mniej ważna niż charakter.

 

Morał? Jeśli kiedyś przejdzie wam przez myśl, że kobieta nie chce seksu tak bardzo jak wy, bo jest kobietą i one takie już są – zapomnijcie o tym jak najszybciej. Są kobiety – i jest ich niemało! – które lubią seks bardziej niż wy i wasi koledzy razem wzięci. Co z tym zrobić? Oczywiście wykorzystać ich ochotę na seks do swoich celów!

 

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska