Wszystkie zalety dojrzałych kobiet

2017-09-04
Wszystkie zalety dojrzałych kobiet

Tak, dziewczyny między osiemnastką, a – powiedzmy – 24. rokiem życia, są niesamowite. Sprężyste ciała, optymizm, uśmiech: to je charakteryzuje. Tyle tylko, że z naszego męskiego punktu widzenia, ciekawsze są te grubo po 30. urodzinach. Oto dlaczego.

Chodzi o samopoczucie. Z badań wynika, że młode, choć bezzasadnie najczęściej, są zakompleksione, niepewne własnej seksualności i seksapilu. Czym to skutkuje? Wiadomo: ograniczeniami.

 

Tych ograniczeń nie mają kobiety o dekadę starsze. Teleghaph.co.uk opublikował właśnie badania przeprowadzone przez jedną z firm kosmetycznych. Wynika z nich ni mniej ni więcej, że najbardziej seksownie czują się 34-latki. Młode tylko (na siebie) narzekają, a starsze niż 34 lata, nawet 40-latki mają się za dużo bardziej ponętne niż 20-latki.

 

To nie wszystko. Wiecie, kto to są MILF-y? Z angielskiego: mamuśki, które chciałoby się przelecieć (Mothers I would Like to Fuck). Kobiety w wieku 35+, bardzo seksowne i świadome siebie.

 

MILF-y są najgorętszymi kobietami. Na zlecenie Natural Cycles (apka do antykoncepcji) przebadano 2600 kobiet. Podzielono je na grupy wiekowe: do 23 roku życia, w wieku 24-35 oraz 36 i starsze. Okazało się, że 80 proc. kobiet w wieku 36+ czuje się seksownymi, podczas gdy tylko 70 proc. tych poniżej 23 roku życia i… 40 proc. kobiet w wieku 24-36.

 

Więcej! Kobiety najstarsze, które mają orgazmy zawsze, stanowią 60 proc. grupy. Wśród pozostałych obu grup odsetek wynosi 50 proc. Na koniec zapytano o ostatnie fantastyczne seksualne zbliżenie w ciągu ostatniego miesiąca. Miało je aż 86 proc. MILF-ów, 76 proc. kobiet w wieku 24-35 i jedynie 56 proc. najmłodszych.

 

Co ciekawe, sama intensywność, a nie tylko częstotliwość orgazmów, jest u starszych kobiet większa. Starsze panie intensywniej przeżywają rozkosz. No i intensywniej ją oddają partnerom.

 

Zatem...

 

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska