Bądź dla niej... kochankiem wymarzonym

2017-09-06
Bądź dla niej... kochankiem wymarzonym

Sprawdź jakie cechy charakteryzują kochanka idealnego! To czy facet jest dobry w łóżku podlega subiektywnej ocenie każdej z kobiet, jednak istnieje kilka elementów, które sprawiają, że płeć piękna jednogłośnie krzyczy „to ten idealny!” Zobacz co robić, by Twoja partnerka nie chciała wypuścić cię z łóżka.

Żeby być świetnym kochankiem nie trzeba być Christianem Greyem. To fakt, jednak kiedy twoja kobieta pochłonięta lekturą 50 twarzy Greya rumieniła się i zachwycała opisami perwersyjnego seksu, ty z pewnością zadawałeś sobie pytania: „Czy jestem wystarczająco dobry w łóżku?” albo „Czy ona też chce takiego seksu?”. Nie sposób odpowiedzieć za wszystkie kobiety, jednak pewne jest jedno: nie każda kobieta potrzebuje „Pokoju rozkoszy” rodem z powieści E.L. James.

 

Oto 10 rad pochodzących prosto od kobiet:

 

1. Bądź pewny siebie

Zdaj sobie sprawę ze swoich mocnych stron i je eksponuj, kiedy jesteś z nią w łóżku. Bądź pewny siebie i stanowczy – musisz wiedzieć czego chcesz.

 

2. Musisz umieć zaakceptować odmowę

Jeśli ona nie jest w nastroju na seks, musisz potrafić to zrozumieć. Nie powinieneś okazywać, że jesteś urażony, gdy ona mówi „nie”. Seks z przymusu na pewno nie będzie dla niej przyjemny.

 

3. Twoim priorytetem powinien być jej orgazm

Jeśli w łóżku jesteś egoistą – koniecznie zmień nastawienie. Dla ciebie seks powinien przede wszystkim kończyć się jej rozkoszą!

 

4. Pieść ją

Dawaj jej rozkosz dotykiem i pocałunkami! Doprowadź ją do orgazmu już podczas gry wstępnej! Wypróbuj np. seks oralny i stymulatory łechtaczki. Tobie też się to spodoba.

 

5. Nie bój się jej seks-zabawek

Gadżety w łóżku nie są twoimi wrogami! Naucz się nimi posługiwać i dawaj jej maksimum satysfakcji również w taki sposób. Z pewnością ci się odwdzięczy! Sam spraw jej prezent – odwiedź sklep erotyczny i kup jakiś gadżet.

 

6. Ucz się jej ciała

Poznawaj mapę ciała swojej partnerki i zapamiętuj jej punkty erogenne oraz to, jak je pieścić. Może dobrym pomysłem będą masażery? Zdobytą wiedzę wykorzystuj, żeby dawać jej niezapomniane orgazmy.

 

7. Pytaj

Jeśli masz w planach nową pozycję lub chciałbyś wprowadzić do sypialni urozmaicenie w postaci akcesoriów erotycznych, porozmawiaj ze swoją kobietą na ten temat. Nie rób niczego wbrew jej woli! Bądź też podstępny – wybadaj na ile możesz sobie pozwolić.

 

8. Nie skazuj was na nudny seks

Eksperymentuj ze swoją partnerką. Spełniaj jej fantazje. Próbuj nowych pozycji i „sztuczek”, przebierz się za policjanta lub strażaka, kup jej jakąś seksowną bieliznę.

 

9. Bądź nieprzewidywalny

Czasami bądź niegrzeczny. Nie rób tylko tego, czego chce ona. Zafunduj jej „ostrą jazdę”, oczywiście pamiętając przy tym o granicach rozsądku. Z pewnością wiesz na ile możesz sobie pozwolić. Jeśli nie – dowiedz się koniecznie (patrz: punkt 7). Nie musisz od razu próbować zabaw w stylu BDSM.

 

10. Bądź świadomy swojej atrakcyjności

Musisz wiedzieć co w twoim ciele ją podnieca i… wykorzystuj to!

 

Wiesz już czego kobiety oczekują od swoich partnerów w łóżku. Wykorzystaj tę wiedzę i zostań jej wymarzonym kochankiem. A jeśli wszystko co tutaj przeczytałeś opisuje właśnie ciebie... gratulacje!

 

Artykuł powstał we współpracy z marką Secretive – internetowym sklepem erotycznym.

 

 

fot. materiały promocyjne

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska