7 najbardziej popularnych sekretów o seksie, które kobiety zdradzają swoim przyjaciółkom

2017-09-15
7 najbardziej popularnych sekretów o seksie, które kobiety zdradzają swoim przyjaciółkom

Kobiety uwielbiają rozmawiać ze swoimi przyjaciółkami o swojej intymności. Ostatnie badanie pokazało, jakie tematy najczęściej przewijają się w rozmowach seksualnie aktywnych kobiet.

Badanie przeprowadzone zostało przez VictoriaMilan. Zapytano 8 407 aktywnych użytkowniczek z 21 krajów, na jakie rzeczy zwracają uwagę podczas seksu, a które później chętnie relacjonują koleżankom. Mężczyźni mogą być pewni, że za każdym razem, gdy zabierają kobietę do łóżka, te 7 tematów zostanie omówionych ze szczegółami...

Długość stosunku to gorący temat konwersacji kobiet. Czas ma znaczenie. Dziewczyny zawsze rejestrują, ile czasu zajmuje mężczyźnie poderwanie jej, zaciągnięcie do sypialni, doprowadzenie do orgazmu. Również to, ile stosunków odbędzie się jednej nocy i jak długo zajmie mu powrót do gotowości na kolejny raz. 

Rozmiar to również popularny temat, szczególnie wśród kobiet z Irlandii, Polski i Południowej Afryki. Pierwsze pytanie koleżanek kobiet z tych krajów, to jaki był rozmiar jego członka, czy był odpowiedni, a jeśli nie, to w jaki sposób właściciel to wynagrodził. Odpowiednie techniki stymulacji palcami, językiem oraz upewnienie się, że kobieta jest zadowolona mają większe znaczenie od liczby centymetrów.

 

Owłosienie tam na dole to jeden z głównych tematów kobiet z USA, Australii i Danii - te dziewczyny sprawdzają czy okolice intymne u mężczyzn są przystrzyżone, wydepilowane, ogolone, specjalnie wystylizowane, czy może całkowicie naturalne. Wszystko zależy od osobistych preferencji, jednak jest jedna złota zasada: to co lubisz u innych, powinno odzwierciedlać się u ciebie.

 

Kobiety z Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii twierdzą, że słowa, które mężczyźni szepczą im do ucha podczas stosunku, mają znaczenie. Czy on ci rozkazywał? Czy był słodki? Czy powiedział, że cię kocha już w pierwszych minutach? Czy były nerwowe pomruki czy może zupełna cisza? To wszystko będzie wzięte pod uwagę - i przekazane dalej do ciekawskich koleżanek.

 

Zapach i smak to znaczące czynniki dla wszystkich kobiet, przede wszystkim jednak dla tych ze Szwajcarii, Austrii i Szwecji. Czy jest palaczem, czy wypił coś mocniejszego, czy wymył zęby przed zabraniem partnerki do łóżka? Czy jego skóra była słona, słodka, spocona…? Czy zadbał o to, żeby być czysty i gotowy, czy może założył, że ona i tak klęknie przed nim bez względu na to, że przyszedł po całym dniu pracy? Każdy szczegół jest brany pod uwagę - a jeśli mężczyźni chcą, aby kochanki rozpieszczały ich w sypialni, zaleca się aby wcześniej wzięli długi, gorący prysznic.

 

Męska potrzeba, by mieć kobietę tu i teraz, jest zdecydowanie tematem numer 1 w babskich rozmowach w Holandii, Nowej Zelandii i na Węgrzech. Panowie powinni mieć na uwadze to, czy ich towarzystwo jest otwarte i chętne na seks w toalecie restauracji, czy w miejskim parku. Czasami wystarczy fakt, że pieszczoty rozpoczęły się w przedpokoju, a skończyły na podłodze w kuchni.

 

Wytrzymałość mężczyzn ma duże znaczenie dla kobiet z Niemiec, Włoch i Czech, które lubią później wspominać, jak twardy był ich kochanek i jak długo tak wytrzymał. Z pozoru niesatysfakcjonujący fakt męskiej niedyspozycji z powodu nadmiernej ilości alkoholu, czy nerwów, może okazać się ciekawą historią do opowiedzenia koleżankom na drugi dzień.

 

Założyciel i prezes Victoria Milan, Sigurd Vedal, powiedział, że rozmowy po upojnej nocy są świetną okazją dla kobiet lubiących rywalizację aby pokazać swoje seksualne zdolności. 

"Kobiety dzielą się intymnymi szczegółami, aby pokazać, że mogą przyciągnąć mężczyzn, którzy dbają o nie zarówno w, jak i poza sypialnią. Wiemy również, że jeśli mężczyzna jest w tym dobry, takie informacje będą przekazywane tylko najbliższym przyjaciółkom, aby nie dopuścić do tego żeby inne kobiety się nim zainteresowały"

 "Rozmowy między kobietami są bardzo otwarte - swoim przyjaciółkom powiedzą one zarówno te dobre, jak i złe rzeczy. Nawet gdy sprawy nie potoczą się w sypialni zbyt pozytywnie, ważne jest żeby móc się z tego śmiać na koniec dnia" - powiedział Vedal.

 Badanie zostało przeprowadzone w 21 krajach: Szwecji, Australii, Nowej Zelandii, Austrii, Danii, Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Norwegii, Polsce, Francji, Włoszech, Węgrzech, USA, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Czechach, Szwajcarii i Południowej Afryce

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska