Oto twoja recepta na jej intensywniejsze orgazmy

2017-09-18
Oto twoja recepta na jej intensywniejsze orgazmy

Chcemy być waszym przewodnikiem po świecie seksu i wszystkiego, co z seksem związane. Dlatego staramy się trzymać rękę na pulsie, informować o najnowszych trendach i pisać, co przyniesie przyszłość. Dziś mamy dwie wiadomości: dobrą i złą.

Zacznijmy od złej (żeby zostawić was na koniec z dobrą). Według badań przeprowadzonych na Uniwersytecie w Southampton, po roku związku kobiety nudzą się seksem. Założymy się, że niektórzy z was, którzy ożenili się jakiś czas temu, odpowiedzą teraz: „Hej, powiedzcie nam coś, czego nie wiemy”...

 

No więc dobra... Tego chyba nie wiecie: proces da się zahamować. Główna autorka badania, Cynthia Graham, mówi o kluczowym znaczeniu komunikacji, która ma decydujący wpływ na budowanie pożądania seksualnego u kobiet. Jeśli chcecie wzbudzić pożar i zależy wam, by nie przygasł po roku: po prostu mówcie! Bądźcie otwarci, szczerzy i ciekawi. Zaskakujcie i mówicie, że chcecie być zaskakiwani.

 

Łatwo się mówi, ale tak to działa. A teraz, gotowi na naprawdę dobre wieści?

 

Wygląda na to, że zabawni faceci dają kobietom najlepsze orgazmy. Według badań opublikowanych w „Socioaffective Neuroscience & Psychology” kobiety doświadczają silniejszych orgazmów, podczas seksu z mężczyznami, których poczucie humoru subiektywnie oceniają wyżej.

 

„Intensywność orgazmów, a nie ich częstotliwość, jest według kobiet zdecydowanie istotniejsza. Kobiety, które śmieją się wraz z partnerami, nawet przypadkowymi, mają orgazmy mocniejsze i dłuższe. Te, które współżyją z pesymistami i poważnymi facetami, którzy rzadko sprawiają, że chce im się śmiać, są mniej usatysfakcjonowane ze szczytowania”.

 

A zatem: rozśmieszyć, a potem do łóżka. Wygląda to na gwarancję naprawdę szczerych krzyków i jęków.


Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska