Ile seksu to za dużo?

2016-07-28
Ile seksu to za dużo?

Czy istnieje coś takiego jak za dużo seksu? Otóż okazuje się, że tak – punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia. Potencjalna partnerka może nie mieć ochoty, żeby pójść z tobą do łóżka właśnie z tego powodu, że jesteś zbyt doświadczony. Albo ty z potencjalną partnerką. Zobacz, co mówią na ten temat badania.

Co by nie mówić. zasada im więcej tym lepiej sprawdza się w większości sfer życia. Lepiej zarabiać więcej niż mniej, lepiej wiedzieć więcej niż przeciętnie, lepiej mieć więcej seksu niż co drugi obywatel... zaraz, zaraz! Brytyjscy naukowcy dowodzą, że ostatnie stwierdzenie niekoniecznie musi być prawdziwe!

 

Są przecież kobiety, które na pewno nie pójdą z tobą do łóżka, jeśli powiesz im, że przed nimi w sypialni miałeś już kilkadziesiąt innych dziewcząt. Podobnie założę się, że nie każdy z was płonąłby ochotą, żeby iść do łóżka z dziewczyną, która na swoim koncie ma setki zaliczonych facetów. Co mówią na ten temat badania?

 

Dane na ten temat zebrali naukowcy związani z Superdrug's Online Doctor. Odnoszą się one wprawdzie do Brytyjczyków, ale brzmią wiarygodnie również u nas. Według tych badań Brytyjczycy twierdzą, że mieliby wątpliwości, co do przespania się z kobietą, która miała przed nimi 14 innych partnerów seksualnych. A my, panowie, jak myślicie, na ile możemy sobie pozwolić? Otóż, wbrew oczekiwaniom, na niewiele więcej! Średnia wyciągnięta z ankiet przeprowadzonych na brytyjskich kobietach mówi tu o 15 partnerkach. Tylko o jedną osobę więcej niż w drugą stronę!

 

 

Zaskoczeni? My zachęcamy do zdrowego dystansu wobec takich naukowych rewelacji. Po pierwsze, z doświadczenia, przecież nie wszystkie kobiety które zadeklarowały coś w chłodnej ankiecie, trzymałyby się swoich zasad w rzeczywistości. Wszystko zależy od tego, jak się zaprezentujecie. A po drugie – zawsze można lekko skłamać! Nie żebyśmy namawiali do ohydnych oszustw, ale do miłosnych gierek już jak najbardziej.

 

fot. Dimitrii Kotin/iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska