Czego o seksie szukamy w Google?

2017-09-22
Czego o seksie szukamy w Google?

Nawiększa wyszukiwarka, która wie wszystko. I udziela odpowiedzi na wszelkie pytania. Tylko o co ją pytamy w naszym ulubionym temacie?

Badania nad tym, czego wyszukujemy w Google, jeśli chodzi o seks, zlecił Durex.

 

Odpowiedzi być może was rozśmieszą, ale nie oceniajcie. Bo jest taka sama szansa, że was rozśmieszą, jak to, że przerażą lub skłonią do refleksji.

 

Pytaniem numer jeden jest "Gdzie znajduje się punkt G?". Na marginesie, odpowiedź na to pytanie znajdziecie w stosownym artykule naszego serwisu (wystarczy kliknąć tutaj). Z kolei na drugim miejscu znalazło się "Jak zapewnić kobiecie orgazm?". Oba pytania świadczą dobrze o mężczyznach, że nie myślą tylko i wyłącznie o sobie.

 

Numer trzy jednak to "Jak włożyć męski organ płciowy do żeńskiego organu płciowego?". No i możecie zacząć się śmiać. Ale czy na pewno chcecie? Prawdopodobnie odpowiedzi na to pytanie szukają bardzo młodzi mężczyźni, którzy jeszcze nigdy nie byli z kobietą. Raczej należy im się chwała, że szukają, a nie idą na żywioł. To pytanie skłania nas też do zastanowienia się nad edukacją seksualną. Ale nie tą szkolną, tylko domową. No bo skoro młodzi szukają takich odpowiedzi, to znaczy że w ich domach seks to tabu, nie mówi się o nim nawet w kontekście biologicznej edukacji, nie mówiąc o przyjemności. Smutne.

 

Dwa kolejne pytania - numer 4 i 5 - są jeszcze smutniejsze. Otóż ludzie pytają o to "Jak pozbyć się opryszczki?" i "Czy mogę samemu pozbyć się choroby wenerycznej?". Znaczy to ni mniej ni więcej, ale że seks bez zabezpieczeń wciąż jest uprawiany i wynikające z tego kłopoty trapią ludzi na całym świecie.

 

A wy, czego szukacie w Google, jeśli chodzi o seks?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska