Chesz dać jej orgazm? To jedno musisz wiedzieć!

2017-09-25
Chesz dać jej orgazm? To jedno musisz wiedzieć!

Samym swoim najlepszym przyjacielem, choćby nie wiadomo jak był sprawny, mocny i wytrzymały, niewiele zwojujesz...

Dzięki przełomowemu i zupełnie nowemu badaniu prowadzonemu przez Indiana University School of Public Health, wiemy, że większość kobiet chce więcej stymulacji łechtaczki podczas seksu. Ponieważ obecny poziom tej pieszczoty wyraźnie im nie wystarcza.

 

Wiedzieliśmy to już. Przynajmniej niektórzy z nas. No ale teraz mamy to na papierze.

 

W badaniu przeanalizowano reakcje ponad 1000 kobiet. Naukowcy odkryli, że 73 procent nie może osiągnąć orgazmu od zwykłego stosunku. Kobiety potrzebują „bezpośredniej stymulacji łechtaczki podczas zbliżenia, aby osiągnąć orgazm”.

 

Powtarzamy: ruchy frykcyjne nie wystarczają.

 

Badacze zapytali dalej, jakiego rodzaju pieszczoty są potrzebne kobietom. 64 procent stwierdziło, że ruch „w górę i w dół” jest tym, którego oczekują. 52 procent z kolei uważa, że najlepszy jest ruch po okręgu. Mówimy oczywiście o palcach.

 

„Wyniki badania przeczą powszechnej opinii, że istnieją uniwersalne ruchy, które działają „dla wszystkich”” – powiedział Brian Dodge, dziennikarzowi „Newsweeka”, sugerując, że metodą prób i błędów każdy kochanek powinien odkryć właściwy sposób stymulacji.

 

Inne badanie przeprowadzone z kolei przez Chapman University, Indiana University i Instytut Kinsey'a, wykazało, że istnieje coś, co nazwano „Złotym Trio” kobiecych orgazmów. Składa się na nie „głęboki pocałunek, manualna stymulacja łechtaczki i seks oralny”.

 

Na koniec: 30 procent mężczyzn uważa, że stosunek seksualny jest najlepszym sposobem, aby kobieta miała orgazm.

 

Nie jest. Teraz to wiecie.

 

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska