Suplement poprawiający smak nasienia – pomysł polskiego start-upu

2017-09-25
Suplement poprawiający smak nasienia – pomysł polskiego start-upu

Panowie, zapomnijcie o jedzeniu ananasa! Na rynku pojawił się suplement diety, który poprawia zapach i smak nasienia oraz wydzielin pochwy.

Nawet jeśli ktoś nie ma pojęcia na temat rynku suplementów diety, to po kilkunastu minutach oglądania dowolnego kanału telewizyjnego i słuchając pierwszej z brzegu stacji radiowej będzie w stanie wymienić co najmniej kilka. Mieliśmy wrażenie, że wynaleziono już suplementy na niemal wszystko, ale jak się okazuje nie mieliśmy racji.

 

Okazuje się bowiem, że polskiemu start-upowi Brolife udało się znaleźć niezagospodarowaną dotąd niszę. Firma usiłuje podbić rynek suplementem BeLove, który – przynajmniej w teorii – poprawia smak i zapach nasienia i wydzielin z pochwy.

 

„Nasza działalność polega na tworzeniu innowacyjnych suplementów diety, które rzeczywiście działają. Na razie skoncentrowaliśmy się na naszym pierwszym produkcie – suplemencie diety BeLove. Produkt poprawia smak nasienia oraz wydzieliny z pochwy. Uważamy, że jego nietypowość ułatwi nam pozyskanie rozgłosu i stworzenie rozpoznawalnej marki Brolife, aby następnie wejść na rynek bardziej tradycyjnych suplementów diety. (...) Seks oralny jest w Polsce tematem tabu, naszym celem jest poprawa jakości życia seksualnego, poprzez przełamywanie tabu.” – mówi w rozmowie z serwisem mambiznes.pl Krzysztof Małysz, który jest współzałożycielem Brolife.

 

Głównym składnikiem suplementu BeLove jest bromelaina, która jest niczym innym jak enzymem z ananasa. No cóż, to wiele wyjaśnia! Nie mieliśmy jeszcze okazji testować owego cudnego specyfiku, ale gdyby sytuacja się zmieniła, z pewnością damy znać!

 

źródło: MamBiznes.plPolecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska