Gdzie mieszkają najlepsi w łóżku?

2017-10-21
Gdzie mieszkają najlepsi w łóżku?

Nie wiesz, gdzie wybrać się na kolejne wakacje? Oto odpowiedź!

Wybierając destynację swojej następnej podróży wakacyjnej kierujemy się różnymi kryteriami. Czasem wybieramy miasta najbardziej imprezowe, czasami te z najlepszymi hotelami, a innym razem – gdy nasze fundusze nie mają się najlepiej – te, które w ostatecznym rozrachunku okazują się najbardziej łaskawe dla kieszeni.

 

Gdzie jednak powinniśmy się wybrać w przypadku, gdy chcielibyśmy przeżyć interesującą przygodę w towarzystwie płci przeciwnej? I żeby nie było – nie mamy na myśli sytuacji w której za miłe chwile niezbędna będzie zapłata. Serwis Saucy Dates przeprowadził bowiem ciekawą ankietę. Zadał swoim użytkownikom dwa pytania, które brzmiały: „Jak dobra w sprawach seksu była ostatnia osoba, z którą spałeś/spałaś? (w skali od 1 do 10)” oraz „Z jakiego kraju pochodziła ta osoba?”. Odpowiedzi udzieliło ponad 22 tysiące ludzi, a więc całkiem sporo. Gdzie zatem mieszkają ludzie, którzy są najlepsi w „tych” sprawach?

 

 

Z oczywistych względów bardziej skupimy się na paniach. Jeśli wierzyć użytkownikom Saucy Dates, najlepiej w tym względzie wypadają mieszkanki Kanady, Francji, Włoch oraz Stanów Zjednoczonych. Wysoko zostały ocenione również panie z Niemiec, Indii, Republiki Południowej Afryki oraz Wielkiej Brytanii. Jeśli szukamy seksualnych wrażeń, raczej nie powinniśmy brać pod uwagę Australii i Nowej Zelandii. A także, o dziwo, Hiszpanii. Ciekawe jest jeszcze to, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni nie przyznali nikomu żadnej ze skrajnych ocen – czyżby na świecie brakowało zarówno kochanków idealnych, jak i fatalnych?

 

foto: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska