Co kobietom przeszkadza w seksie? A co przeszkadza nam...

2017-10-24
Co kobietom przeszkadza w seksie? A co przeszkadza nam...

W łóżku jest cudownie. Zazwyczaj. A jeśli nie jest, to dlaczego? Kobiety odpowiedziały na to pytanie, wyjawiły, co im przeszkadza. To samo zrobili także mężczyźni.

Jeśli jest dobrze, to po prostu się to robi i nie specjalnie kombinuje. Na tym polega magia seksu.

 

No ale nie zawsze jest dobrze. Kobiety mają swoje wymagania, ich partnerzy nie zawsze potrafią im sprostać. W drugą stronę działa to identycznie: każdy facet, który miał więcej partnerek niż jedną (czyli większość z nas) doskonale wie, że pewne z nich były "lepsze", a inne "słabsze".

 

Właśnie sprawę tego "lepszości" i "słabości" postanowił rozstrzygnąć portal Forktip. W tym celu zadał pytania kilku tysiącom kobiet i mężczyzn. Brzmiały one: "Co najbardziej przeszkadza wam u partnera/partnerki?", co sprawia, że w łóżku nie dzieje się dobrze. Ważne zastrzeżenie: pytano o sam seks, nie proszono o wiązanie go z jakością relacji.

 

No cóż, wyniki zaskoczyły. Otóż kobietom przeszkadza rozmiar członka, jeśli jest on zbyt mały. To pierwsze miejsce. Na drugim miejscu znalazło się zbyt częste zmienianie pozycji. Z kolei trzecie miejsce przypadło wydawaniu przez mężczyzn dziwnych dźwięków podczas współżycia.

 

W drugą stronę również nie jest za wesoło. Mężczyźni na pierwszym miejscu są sfrustrowani rozmiarami partnerek. Idą do łóżka, a okazuje się, że partnerka jest chuda, koścista i pozbawiona biustu. Drugie miejsce na liście zajęła... zbyt luźna pochwa (hmmm, tak sobie myślimy, czy to pochwa luźna, czy miecz za mały...). Wreszcie trzecie miejsce identyczne: dziwne dźwięki, które irytują.

 

Jakby tego było mało, na koniec kolejna zła wiadomość. Otóż tylko 20 proc. deklaruje, że jeśli ma z czymś problem, to jest skłonna o tym powiedzieć (pewnie naprawdę mówi jeszcze mniej osób). 80 proc. za nic w świecie: żeby nie urazić partnera. Tyle tylko, że "błędów" bez mówienia o nich nie da się naprawić.

 

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska