Po trawce ludzie kochają się dużo częściej

2017-11-03
Po trawce ludzie kochają się dużo częściej

Badania nie pozostawiają wątpliwości. Każdy skręt sprawia, że do łóżka chodzi się częściej. I to wcale nie po to, żeby spać.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że seks na haju jest najlepszym seksem. Jest nawet lepszy niż niechlujny, brudny i często zabawny pijany seks. Jeśli kiedykolwiek paliłeś i robiłeś to, to wiesz, że to prawda.

 

A teraz mamy nowe badania, opublikowane w „Journal of Sexual Medicine”. Ujawniły, że ludzie, którzy palą trawkę, są dużo bardziej... napaleni. W seksualnym rozumieniu. Bardziej niż wszyscy inni i na dodatek uprawiają więcej seksu niż ci, którzy uważają, że trawka jest beznadziejna.

 

„Zwykle wszyscy uważają, że im częściej palisz, tym gorzej, jeśli chodzi o seks, ale udowodniliśmy, że w rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie” - powiedział autor badania dr Michael Eisenberg, pracownik naukowy Stanford University School of Medicine.

 

W badaniu dr Eisenberg i jego zespół przeanalizowali dane z National Survey of Family Growth w USA, w którym ponad 28 tys. kobiet i 23 tys. mężczyzn opowiedziało, jak często uprawiali seks w ciągu czterech tygodni poprzedzających badanie.

 

Kobiety biorące udział w ankiecie, które nie paliły trawki, twierdziły, że w ciągu czterech tygodni poprzedzających ankietę uprawiały seks średnio sześć razy. Natomiast te, które paliły, kochały się średnio 7,1 razy. Niby mała, ale tak naprawdę wielka różnica.

 

Podobne wyniki osiągnęli mężczyźni. Ci, którzy nie palili, uprawiali seks w ciągu czterech tygodni 5,6 razy, podczas gdy kolesie, którzy sobie trawki nie odmawiali, twierdzili, że mieli go 6,9 razy.

 

„Byliśmy zaskoczeni, gdy zobaczyliśmy ten związek między paleniem i seksem” - powiedział dr Eisenberg. „Cała reszta: stan cywilny, stan majątkowy, rasa, nic nie miało znaczenia”.

 

Cóż, dr Eisenberg był zaskoczony odkryciami, my nie do końca. Każdy wie, że trawka sprawia, że wszystko czuje się tysiąc razy lepiej. A przez to mózg wysyła sygnały, że chce tej rozkoszy więcej.

 

W każdym razie, teraz, kiedy wiadomo, że palenie trawki powoduje, że częściej chodzi się do łóżka, nie pozostaje nic innego, jak… Sami wiecie ;-)

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska