Perwersyjna wycieczka zabroniona przez władze

2017-11-07
Perwersyjna wycieczka zabroniona przez władze

Władze Kolumbii nie zgodziły się na to, aby inicjatywa o nazwie Sex Island odbyła się na terytorium ich kraju.

Jakiś czas temu pisaliśmy o interesującej opcji urlopowej o nazwie Desire Cruise – pewna meksykańska firma zorganizowała rejs po Morzu Śródziemnym, w którym mogły wziąć udział wyłącznie pary, gotowe na „seksualne przygody, w których ograniczeniem jest tylko wyobraźnia”. Brzmi interesująco, nieprawdaż?

 

To jednak nic w porównaniu z inną wycieczką, organizowaną przez Good Girls Company. Firma postanowiła bowiem pójść na całość i zaproponowała 4-dniowe wakacje na prywatnej wyspie, położonej nieopodal wybrzeża Kolumbii. Choćbyśmy chcieli, nie możemy użyć w ich kontekście słowa „wypoczynek” – podczas wyjazdu 30 szczęśliwców miałoby mieć możliwość korzystania z usług 60 prostytutek (organizatorzy wspomnieli także o prywatnych, półgodzinnych sesjach w towarzystwie 16 dziewczyn), a także nielimitowanej ilości alkoholu. Podczas przebywania na jachcie nie byłoby również zabronione zażywanie narkotyków. Nie dziwi więc fakt, że pomimo wysokiej ceny (kilku tysięcy dolarów) znalazło się wielu chętnych, a wśród nich także „znany brytyjski piosenkarz”. Trudno to sobie wyobrazić? W takim razie oto film promocyjny całego przedsięwzięcia:

 

 

Organizatorzy Sex Island mają jednak problem, ponieważ inicjatywa nie przypadła do gustu władzom Kolumbii. „Oni chcą nas pokazać jako kierunek seksturystyki. Nie godzimy się na to” – napisał na Twitterze Sergio Londoño Zurek, burmistrz miasta Cartagena, do którego przynależy wyspa. Jeden z urzędników kolumbijskiego ministerstwa spraw wewnętrznych dodał, że tego typu atrakcje wymagają zgody odpowiedniego organu, która w tym przypadku nie zostanie udzielona. Mało tego – władze Kolumbii zagroziły deportacją każdemu, kto zdecyduje się wziąć udział w Sex Island.

 

Wydarzenie ma się odbyć w dniach 24-27 listopada. Zobaczymy, czy rzeczywiście dojdzie do skutku...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska