Te kobiety zdradzają najczęściej

2017-11-08
Te kobiety zdradzają najczęściej

Po raz kolejny zbliżono się do odpowiedzi na pytanie, jakie kobiety są bardziej skłonne do zdrady.

Wbrew pozorom i wbrew temu, co sądzi większość z nas, zdradzieckie kobiety to nie te, które można rozpoznać na pierwszy rzut oka. Żadne tam wyzywające kocice w typie modelki, żadne namiętne i zaczepne pewne siebie bizneswoman. To stereotyp, że takie są niewierne.

 

Zatem jakie są? Naukowcy głowią się nad tym, by wskazać ich cechy. Tymczasem niewyczerpanym źródłem informacji są portale randkowe. Ich właściciele gromadzą dane na temat użytkowników, a potem analizują je.

 

Z jednej z ostatnich takich analiz wynika, że zdradzające kobiety mają trzy cechy. Pierwszą jest "samotność". Nie chodzi przy tym o bycie singielką, ale samotność w związku. Zdradzają kobiety zaniedbane i opuszczone emocjonalnie przez swoich stałych partnerów/mężów.

 

Na drugim miejscu znalazło się zdecydowanie. Kobiety potrafiące o siebie zadbać, wiedzące czego chcą, nie zostawiają wszystkiego losowi, ale same biorą swój los w swoje ręce. 

 

Wreszcie okazało się, że zdradzają... gospodynie domowe. Kobiety zajmujące się domem mają najwidoczniej za mało bodźców (choć mówienie o nich, że "nie pracują" jest bardzo krzywdzące i zwyczajnie nieprawdziwe), szukają ich więc i reagują na nie częściej niż te panie, które codziennie wychodzą do pracy zawodowej.

 

A zatem: zdecydowana i opuszczona gospodyni domowa to prawie na pewno kobieta skłonna do zdrady.

 

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska