Para uprawiająca seks zablokowała autostradę

2016-08-04
Para uprawiająca seks zablokowała autostradę

Gdzie zdarzyło się wam uprawiać seks w miejscu publicznym? Para z Niemiec zrobiła to na łuku mostu położonym dobrych kilkanaście metrów nad ziemią. Miało to swoje konsekwencje – interweniowała policja, i to drogowa!

Seks w miejscu publicznym jest ekscytujący z samego założenia. Trzeba jednak przyznać, że istnieją miejsca wywołujące większy dreszcz niż np. zaciszny park. Takie właśnie miejsce wybrała sobie na miłosne zabawy para młodych Niemców – 28-letni mężczyzna i zaledwie 18-letnia dziewczyna. Kochankowie postanowili wspiąć się na jeden z łuków mostu Kaiserlei znajdującego się na przedmieściach Frankfurtu nad Menem i dopiero tam pójść na całość.

 

Randka z przytupem, prawda? Zaczęło się od alkoholu – kochankowie starym, sprawdzonym sposobem wzięli wspólnie parę łyków dla animuszu. A później poziom animuszu zapewne przerósł wszystko, czego sami się spodziewali. Naszło ich na miłosne uniesienia, i to w jak najbardziej dosłownym sensie. Wspięli się na łuk mostu i dopiero na górze zaczęli zabawę.

 

Niemieckiej policji oczywiście nie bardzo się to spodobało. Tym większy niefart, że most Kaiserlei jest częścią autostrady... Niemcy zdecydowali się więc czasowo zamknąć Autobahn, aż uda im się zneutralizować parę siejącą zgorszenie z wysokości. To się nazywa seks z wielkimi konsekwencjami! Cóż, większą konsekwencją mogłyby być chyba tylko dziecko albo choroba weneryczna...

 

Na szczęście dla pary skończyło się tylko na reprymendzie policji i zapewne przerwaniu malowniczych igraszek wcześniej, niż oboje mieliby na to ochotę. Po jakichś dwudziestu minutach autostrada znowu stała się przejezdna, a kochankowie – taką mamy nadzieję – pobiegli skończyć to co zaczęli w nieco bardziej ustronne miejsce. A przynajmniej bardziej ustronne niż wysoki łuk mostu, na którym byli widoczni z promienia kilkuset metrów. Szczerze gratulujemy fantazji!

 

Przy okazji: zobaczcie tekst, w którym zebraliśmy zestaw 27 doświadczeń seksualnych godnych zainteresowania każdego mężczyzny.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska