Jedno małe kłamstewko i będzie wam lepiej w łóżku

2017-11-14
Jedno małe kłamstewko i będzie wam lepiej w łóżku

Nie, nie wszystkie kłamstwa są złe. Udowodnimy ci to!

Kiedy jesteś w związku od dłuższego czasu, wiesz mniej więcej, co zrobić, aby zabrać swoją kobietę do łóżka. To świetnie. Masz ten konkretny wypróbowany i prawdziwy sposób, który daje tobie ją, a jej wielką rozkosz i „wielki O” za każdym razem.

 

Jednak nawet najbardziej namiętne pary w końcu potrzebują nieco nowości w sypialni, inaczej ich życie seksualne stanie się monotonne i nudne. Tak twierdzi dr Kristen Mark, badaczka seksu na University of Kentucky. Dodaje, że znudzenie się uprawianiem seksu ze sobą ma fatalne konsekwencje, z których najpoważniejszą jest zdrada. Jednej lub drugiej strony.

 

Co możesz więc zrobić, aby urozmaicić seks? Zabawki? Dominacja? Trójkąt? Wszystko to są dobre pomysły, ale przecież musisz delikatnie poruszać te tematy, ponieważ jeśli znienacka wrzucisz którykolwiek podczas gry wstępnej (albo bez ostrzeżenia przyprowadzisz swojego kumpla do waszej sypialni), prawdopodobnie ona nie doceni gestu, zareaguje zdziwieniem lub nawet oburzeniem i odrzuceniem jakiegokolwiek pomysłu.

 

Jak więc porozmawiać o tym, czego naprawdę chcesz w łóżku? Dr Mark twierdzi, że to trudne, bo większość par po prostu nie mówi o swoich pragnieniach. „Nawet jeśli jest się z kimś od lat, mówienie o seksie może być trudne. Zwłaszcza jeśli chce się spróbować czegoś nowego”.

 

Na szczęście dr Mark ma niezawodny sposób, aby porozmawiać o swoich brudniejszych i bardziej perwersyjnych pragnieniach ze swoją partnerką, a przede wszystkim dowiedzieć się, jakie niegrzeczne rzeczy ona akceptuje, a które ją wystraszają. Sposób polega na kłamaniu, ale nie martw się. To nieszkodliwe kłamstwo. Ona nigdy się o nim nie dowie.


Wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć jej rano, że zeszłej nocy miałeś erotyczny sen, na wskroś seksualny. Powiedz jej: „Robiliśmy to i to”.

 

A potem czekaj. Jeśli zaakceptuje od razu i odpowie, że fajnie byłoby spróbować: wygrałeś! Jeśli postanowi dać sobie czas, też jesteś na dobrej drodze. No a jeśli zareaguje złością, agresją lub odrzuceniem, no cóż, wówczas nie masz szczęścia.

 

Podsumowując, nie wszystkie kłamstwa są złymi kłamstwami. Nasza rada to tylko malutkie kłamstewko. Ale ponieważ badania potwierdzają, że pary, które otwarcie komunikują się i mówią sobie dokładnie to, czego chcą, są nie tylko szczęśliwsze razem, ale o wiele lepiej jest im w łóżku, to namawiamy was do niego!

 

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska