Odkryli dzień, w którym do zdrad dochodzi najczęściej!

2017-11-15
Odkryli dzień, w którym do zdrad dochodzi najczęściej!

Zdrada jest beznadziejna, zwłaszcza kiedy jest się zdradzanym. Okazuje się, że jest taki dzień w roku, który zdecydowanie przoduje, jeśli chodzi o liczbę zdrad albo deklaracji zdrady. Przypada w listopadzie...

Zdrada dotyka, jeśli jest się zdradzanym. Ale dotyka także wtedy, kiedy się zdradza. Te wszystkie wymówki, kłamstwa, mnóstwo przez to zagrożeń i cała masa kłopotów.

 

No ale kiedy do zdrady dochodzi najczęściej? Zastanawialiście się? Nam wydawało się, że latem, podczas wakacji/urlopów. Gorąca atmosfera sprzyja przecież zainteresowaniu się płcią przeciwną. Plus skromniejszy ubiór, całe to lenie kuszenie. To musi robić swoje!

 

Jak się okazuje, to mit. Do zdrad najczęściej dochodzi przypadkowo, na wyjazdach służbowych, imprezach integracyjnych, w pracy. Wbrew pozorom to miesiące jesienne i zimowe sprzyjają zdradzie i to zarówno męskiej w stosunku do kobiet, jak i kobiecej w stosunku do mężczyzn.

 

Od kiedy powstały strony dedykowane zdradzającym, wiemy o zdradzających i ich nawykach dużo więcej. Ostatnio ciekawe wyniki analiz opublikowała strona Illicit Encounters. Okazuje się, że jest jeden dzień w roku, kiedy chęci na zdradę nabiera większość użytkowników i rejestruje się wielu nowych. 

 

Nie wiadomo z jakiej przyczyny jest to dzień 18 listopada.

 

"Ruch na stronie tego dnia zwiększa się o 30 procent. Zapytaliśmy losowo kilkaset osób, naszych klientów. 72 procent odparło, że tego dnia ma większą ochotę zdradzać".

 

A zatem, jeśli macie partnerkę, to spędzajcie z nią każdy 18 listopada. Wiecie, strzeżonego Pan Bóg strzeże...

 

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska