Uboczne skutki wazektomii są fenomenalne!

2017-11-28
Uboczne skutki wazektomii są fenomenalne!

Nie żebyśmy zachęcali do poddawania się radykalnym procedurom medycznym, chyba że jest to absolutnie konieczne, ale nowe badanie ujawniło zaskakująco dobrą wiadomość o wazektomii.

Wazektomia to podcięcie nasieniowodów w celu pozbycia się płodności. Zabieg był kiedyś nieodwracalny, teraz już odwracalny, więc decyduje się na niego coraz więcej mężczyzn, którzy dzieci już mają, a nie chcą mieć więcej.

 

Jak się okazuje wazektomia ma ciekawy skutek uboczny. Oferuje mianowicie poważne korzyści seksualne, takie jak lepszy seks, mocniejsze wzwody i silniejsze orgazmy. Nieźle, prawda?

 

Na potrzeby badania naukowcy z Uniwersytetu we Frankfurcie wzięli pod lupę 294 pary i odkryli, że mężczyźni, którzy mieli wazektomię, zgłosili wyższy popęd seksualny, silniejsze erekcje, niesamowite orgazmy i ogólnie o wiele więcej seksu niż mężczyźni, którzy nie mieli operacji.

Czterdzieści procent mężczyzn stwierdziło, że ich życie seksualne „znacząco się poprawiło” po wazektomii, a 12,4 procent stwierdziło, że ma też ilościowo więcej seksu.

 

Skąd takie wyniki? Prawdopodobnie świadomość, że z seksu nie będzie dzieci, jest na tyle silnie oddziałującym na psychikę bodźcem, że z radości nie chce się wychodzić z łóżka.

 

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska