To co jesz ma znaczenie... i wpływ na powodzenie u kobiet

2017-11-29
To co jesz ma znaczenie... i wpływ na powodzenie u kobiet

Kobiety kochają smakoszy, nie kochają obżartuchów

Jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez randkową stronę Zoosk, w której wzięło udział 7 tys. singielek i jak wynika z analizy ponad czterech milionów profili randkowych, preferencje żywieniowe mogą realnie wpłynąć na szanse u kobiety, ponieważ niektóre produkty są po prostu bardziej seksowne niż inne.

 

Serio, to działa. Jeśli po prostu napiszesz „jedzenie”, to nic się nie stanie. Ale jeśli napiszesz jakie, to otrzymasz reakcję Tzn. więcej reakcji, pozytywnych lub negatywnych.

 

Przykład: „guacamole”. To taka pasta z awokado, jakbyście nie wiedzieli. Okazuje się, że faceci, którzy wpisali to słowo mieli o 144 proc. większe powodzenie. Ciekawe, nie?

 

Badania wykazały, że kobiety same kochają awokado, ale również kochają facetów, którzy je kochają. Inne słowa klucze? Będziecie zaskoczeni: „ziemniaki” zwiększają reaktywność o 101 proc. „czekolada” o 100 proc.

 

Specjalistka od relacji męsko-damskich Deanna Cobden z PLAYBOYA wcale się temu nie dziwi: „Tego rodzaju informacje żywieniowe mogą ujawnić wiele o osobie. Chodzi o styl życia, stan zdrowia i to, czy ktoś jest otwarty, zabawny, wyrafinowany i tak dalej”.

 

Premiowane są słowa „smakosz”, „gotowanie”. Kobiety źle reagują na nazwy fast foodów, śmieciowego żarcia, kurczaka smażonego.

 

Badanie dotyczyło Amerykanek, zatem brakuje wielu polskich klasyków, ale spodziewamy się, że schabowy z kapustą raczej nie pomoże...

 

A skoro już jesteśmy przy byciu smakoszem, schrupalibyście:

 

 

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska