Tyle powinniśmy móc w łóżku. Tego chcą kobiety

2017-12-12
Tyle powinniśmy móc w łóżku. Tego chcą kobiety

Pytanie stare jak świat. A odpowiedź nie usatysfakcjonuje krótkodystansowców.

Pięć minut? Trzy minuty? Może siedem?

 

Nic z tych rzeczy. Kobiety chcą seksu średnio przez 25 minut i 51 sekund. Zaskakujące, że opis idealnego zbliżenia według facetów jest niemal identyczny. Żeby było dobrze, powinno ono trwać 25 minut i 43 sekundy.

 

Bardzo ważne zastrzeżenie. Nie chodzi o sam stosunek, ale całe zbliżenie, a zatem grę wstępna i stosunek. Po prostu seks. Gdyby pytanie brzmiało, ile czasu kobiety chcą się kochać (penetracja), to odpowiedź wynosiłaby mniej więcej 7 minut. Większość pań za zbyt krótki stosunek uznaje 2-3-minutowy, a za męczący i zbyt długi 13-minutowy.

 

Ważna i oczekiwana jest również odpowiedź na pytanie, jak wygląda rozkład wiekowy długości współżycia. Młodzi mężczyźni (18-22 lata) kochają się krótko. Średni czas zbliżenia wynosi u nich 15-16 minut. Ich równolatki nie narzekają, bo również w tym wieku mają mniejsze oczekiwania.

 

Potem krzywa czasu wzrasta. Najdłużej w łóżku kochają się 27-32 latkowie (18-20 minut). Wreszcie znowu w okolicach 40. następuje spadek. Ale ten spadek nie jest aż taki, by seks trwał tyle, co za młodu (17-18 minut).

 

Badanie wykonano na potrzeby SaucyDates. Wzięło w nim udział ponad 8 tys. kobiet i mężczyzn.

 

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska