W tym wieku osiągniesz największą satysfakcję w łóżku

2017-12-15
W tym wieku osiągniesz największą satysfakcję w łóżku

Jeśli macie dziewczyny młode i cieszą się one seksem, to powiedzcie im, że na prawdziwą rozkosz muszą jeszcze poczekać. Przychodzi ona… no właśnie, będziecie zaskoczeni kiedy.

Czy krzycząca w łóżku z rozkoszy 25-latka ma swój najlepszy czas na seks w życiu? A może stabilna, ale wciąż młoda 32-latka? Nic z tych rzeczy. Z najnowszych badań wynika, że prawdziwa rozkosz, największa satysfakcja i radość z seksu przychodzi, kiedy kobieta znajduje się w… 46 wiośnie życia.


Tak, na potrzeby badania przepytano setki kobiet w różnym wieku. Oceniono wszystko: od częstotliwości, liczby orgazmów, po subiektywną satysfakcję. Naukowcy doszli do wniosków, że w piątej dekadzie życia kobietom jest najlepiej (kiedy są w wieku 40-50 lat). A idealnym wiekiem na łóżko jest 46 rok życia.


To potwierdzają wcześniejsze badania, które wskazują, że namiętne i wyzwolone kobiety to MILF-y. Jakiś czas temu na zlecenie Natural Cycles (apka do antykoncepcji) przebadano 2600 kobiet. Podzielono je na grupy wiekowe: do 23 roku życia, w wieku 24-35 oraz 36 i starsze. Okazało się, że 80 proc. kobiet w wieku 36+ czuje się seksownymi, podczas gdy tylko 70 proc. tych poniżej 23 roku życia i… 40 proc. kobiet w wieku 24-36.

Kobiety najstarsze, które mają orgazmy zawsze, stanowią 60 proc. grupy. Wśród pozostałych obu grup odsetek wynosi 50 proc. Na koniec zapytano o fantastyczne seksualne zbliżenie w ciągu ostatniego miesiąca. Miało je aż 86 proc. MILF-ów, 76 proc. kobiet w wieku 24-35 i jedynie 56 proc. najmłodszych.

Acha, MILF-y są też najczęściej uprawiającymi seks kobietami, ze średnią 2 razy w tygodniu. Im młodsze kobiety, tym gorzej.


Zatem, wnioski chyba oczywiste, panowie. Doceniajmy te starsze.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska