Kawa, herbata i... lody. Seks oralny w menu londyńskiej kawiarni

2016-08-09
Kawa, herbata i... lody. Seks oralny w menu londyńskiej kawiarni

W Londynie powstanie kafejka, która poza kawą i herbatą przewiduje jeszcze jedną, dużą atrakcję. Oprócz kelnerek, będą w niej zatrudnione „hostessy”, których zadaniem będzie oralne zaspokajanie klientów. Nie, nie przewidziało wam się.

Do porannego zastrzyku kofeiny – poranny zastrzyk endorfin. Londyńska Fellatio Cafe obiecuje do porannej kawy dodawać... loda. Na taki kontrowersyjny, ale wydaje się, że opłacalny pomysł wpadli ludzie związani z BumPix, brytyjską siecią seks-społecznościową.

 

Wszystko wskazuje na to, że Fellatio Cafe w Londynie naprawdę powstanie, niezależnie od tego jak bardzo kontrowersyjny może się niektórym wydawać ten pomysł. Skąd to wiadomo? Otóż okazuje się, że BumPix otworzył już w grudniu ubiegłego roku jeden podobny bar, tyle że w Genewie. Skoro przyjęło się w Szwajcarii, dlaczego nie miałoby się przyjąć na Wyspach?

 

Wiadomo już, że londyńskie Fellatio Cafe będzie można znaleźć na Praed Street, w dzielnicy Paddington. Kafejka z oczywistych względów będzie obsługiwać wyłącznie męskich klientów. Jedyne kobiety, które będą się znajdowały w Fellatio Cafe, będą tam zatrudnione.

 

Środowiska feministyczne przyjęły wiadomość o powstaniu Fellatio Cafe z oburzeniem. Trudno się dziwić. Jak na ich głosy reagują właściciele? Pracownik BumPrix Bradley Charvert z uśmiechem oświadcza, że kobiety nie mają się czego obawiać – z czasem firma obiecuje otworzyć również kawiarnię przeznaczoną specjalnie dla nich.

 

Zostaje jeszcze jedna sprawa, chyba najważniejsza. Chodzi o kontrowersje związane z legalnością prostytucji w Wielkiej Brytanii. Jej status jest zaś na Wyspach niepewny. Prostytucja jako taka jest bowiem legalna, nielegalne jest jednak posiadanie burdelu. Na razie wygląda na to, że biznes taki jak Fellatio Cafe brytyjskiego prawa nie przekracza.

 

Cen kawy i herbaty nie znamy, wiadomo jednak ile będzie kosztować usługa specjalna. Jej cena będzie się wahała w przedziale pomiędzy 50 i 70 funtów. Skąd taka różnica? Właściciele zapowiadają, że dla stałych klientów będzie trochę taniej!

 

fot. Studio Sandbox/iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska