Jak bezpiecznie podarować erotyczny prezent na Święta?

2017-12-19
Jak bezpiecznie podarować erotyczny prezent na Święta?

Chcesz wybrać dla ukochanej osoby gadżet erotyczny. Wibrator, może erotyczną bieliznę lub intymny żel? Zastanawiasz się tylko, jak wręczyć intymny prezent bez skrępowania. Nie rezygnuj, przeczytaj nasz poradnik, z nim będzie to łatwiejsze niż myślisz.

- Co roku przed Świętami zwiększa się sprzedaż luksusowych gadżetów erotycznych. Pary chcą podarować sobie wyjątkowe prezenty, dlatego wybierają zabawki eleganckie, designerskie, wysokiej jakości – komentuje Anna Moderska, edukatorka seksualna, współpracująca z Fun Factory, producentem gadżetów erotycznych.


Ale jak podarować erotyczny prezent?


Gdy Wigilię spędzacie we dwoje, wręczenie intymnych prezentów nie będzie problemem. Trudności zaczynają się wtedy, gdy prezenty dajecie sobie przy całej rodzinie. Gadżety erotyczne to coś fantastycznego, ale trzeba pomyśleć o osobie obdarowywanej – czy nie poczuje się zawstydzona otrzymując taki prezent przy babci? Być może rodzina jest na tyle otwarta, że sytuacja krępująca w ogóle nie zaistnieje. Ale co, jeśli nie?


Sztuczka z pudełkiem


Jeśli jednak podejrzewasz, że po wręczeniu wibratora może nastać dwuznaczna cisza, skorzystaj ze sprytnego rozwiązania. Możesz kupić w sklepie z gadżetami erotycznymi eleganckie, kolorowe pudełka: idealne na zapakowanie w nie wyjątkowego prezentu, którego nie zobaczą inni. Są designerskie i przydadzą się również potem do przechowywania zabawek. W ostateczności samemu możesz wykonać pudełko z podwójnym dnem, gdzie gadżet będzie schowany głębiej, a po otwarciu partnerka zobaczy jedynie jego zapowiedź.


Ciastko z niespodzianką


Metoda cię nie przekonuje? A wolisz, żeby wasze życie seksualne pozostało tajemnicą? Rozegraj to w inny sposób. Pod choinką zostaw dla swojej drugiej połówki pudełko czekoladek, a w nim karteczkę z informacją, że prezent czeka na chwilę, gdy zostaniecie tylko we dwoje. W ten sposób rozpoczniesz grę wstępną na długo przed pójściem do łóżka. Kobiety to uwielbiają!


Rozwiej wątpliwości


Przy kupnie pierwszego prezentu erotycznego mogą nasunąć się wątpliwości, czy druga strona nie odbierze tego jako sygnału, że sobie nie wystarczacie. Kobiety lubią szukać dziury w całym i doszukiwać się intencji, których mężczyźni nie mają. Anna Moderska radzi: – Jeśli istnieje obawa, że partner może mieć takie zarzuty, warto najpierw wybadać grunt. Można przed zakupem zainicjować rozmowę o gadżetach. Kupowane kompletnie z zaskoczenia, tylko dlatego, że my sami mamy marzenie je włączyć do gry, mogą być powodem nieporozumień. Tym bardziej, że jeśli chcemy kupić coś partnerowi powinien on/ona wypowiedzieć się na temat tego, co lubi – mówi.


Zatem, Wesołych Świąt!


Źródło: Fun Factory

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska