Jak zostać mistrzem pocałunku?

2017-12-28
Jak zostać mistrzem pocałunku?

Nawet jeśli jesteś królem flirtu, nawet jeśli w łóżku potrafisz naprawdę dużo, to jeśli nie potrafisz się całować tak, żeby kobieta mdlała, raczej nie masz szans, by zostać zapamiętanym jako jeden z najlepszych facetów, jakich spotkała na swojej drodze. Całowanie jest mega ważne! Przyswój teorię, a potem ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz.

Przede wszystkim spokojnie, nienachalnie. Kobiety nie przepadają za facetami, którzy całowanie traktują jako etap przejściowy między uśmiechem, a bardziej zdecydowanymi pieszczotami i właściwym seksem. Dla nich całowanie się jest istotą zbliżenia, a nie dodatkiem. Postaraj się zatem nie spieszyć. Ani ze wsuwaniem języka głęboko do buzi, ani z dokładaniem do całowania kolejnych pieszczot (bioder, szyi, piersi, pupy). Skup się na pocałunku, to zostanie docenione.

 

Zacznij spokojnie, nawet romantycznie. Zapomnij przez pierwszych kilka chwil o języku. Smakuj jej usta wargami, pozwalaj smakować swoje. Ten czas poświęć na rozpoznanie, jakich pocałunków oczekuje partnerka. Jeśli jej podniecenie narasta szybko, dostosuj się, jeśli wolno, kontynuuj w odpowiednim tempie. Na początku daruj sobie przygryzanie warg, ssanie ich, to zostaw na potem. Postaraj się wsłuchać w oddech partnerki i kontynuować wszystko to, co sprawia jej przyjemność. Ty też ją czerp.

Słabo całujący się mężczyźni (kobiety nie owijają w bawełnę i tak właśnie nas selekcjonują: na dobrych i słabych w te klocki) nadużywają języka. Wpychają go głęboko w usta kobietom, bo myślą, że na tym polega pocałunek. Tymczasem to nie tak. Język odgrywa ogromną rolę, by nie powiedzieć kluczową, ale należy go używać delikatnie. Zacząć od wsuwania raz na jakiś czas, spotykania się z jej językiem niby przypadkowo. Dopiero w miarę rosnącego podniecenia warto przejść do bardziej zdecydowanych, „męskich” pieszczot. O ile ona ich sobie życzy. Są kobiety, które lubią całować się agresywnie, ale są też takie, które robią to jak pensjonarki. Twoim zadaniem jest wyczuć, z którą masz aktualnie do czynienia.

Dopiero kiedy wyczujesz, że zasyciłeś kobietę swoimi ustami, dołącz do pocałunku pieszczoty. Masuj pośladki, biodra, piersi. Rozbieraj, jeśli zamierzacie przejść od pocałunków do czegoś więcej. Niech ci się nie wydaje, że kobiety mają strefy erogenne tylko w miejscach, które są dla nas najbardziej interesujące. Ramiona, szyja, włosy: wszystkie te miejsca pieść z takim samym zaangażowaniem. Ponownie: jeśli wyczujesz, że twoja partnerka chce czegoś więcej, całuj ją mocniej i bardziej zdecydowanie. Ale tylko pod tym warunkiem.

 

Wiele kobiet porównuje pocałunek do tańca. Bo w sumie spotkanie się ust i języków jest formą tańca kochanków. Prowadzi mężczyzna, to wiadomo. Ale powinien prowadzić tak, by wyczuć nastrój kobiety. Jeśli chce delikatnie i długo, trzeba się dostosować. Jeśli intensywnie, namiętnie i agresywnie, także.

Na koniec kilka spraw związanych z higieną. Nie zabieraj się za całowanie jeśli właśnie paliłeś albo odstawiłeś na stół piwo. Nie czujesz tego, ale masz nieświeży oddech. To samo dotyczy spożycia czegoś, co ma intensywny, nieprzyjemny zapach. Zapomnij o piciu napojów gazowanych przed, chyba że potrafisz znieść wstyd, kiedy podczas pocałunku będzie ci się odbijać. Za to zdarzające się podczas pocałunku stuknięcia zębami o zęby zlekceważ. Takie rzeczy to nic strasznego, nikogo tym nie odstraszysz, a wręcz przeciwnie, możecie się wspólnie pośmiać z waszych niedoskonałych pocałunków.

 

Co ważne: chcesz, czy nie, ale wiele, naprawdę wiele (jeśli nie większość) kobiet uważa, że pocałunek jest ważniejszy niż cała reszta. Faceci, którzy doskonale całują, są według nich lepsi od wszystkich innych. Weź to pod uwagę...

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska