Wegetarianie uprawiają mniej seksu niż mięsożercy

2018-03-20
Wegetarianie uprawiają mniej seksu niż mięsożercy

Miłośnicy steków, radujcie się! Mamy dla was wiadomość soczystą jak Rib Eye. Wiedzieliście to, ale na pewno także chcieliście potwierdzenie: wygląda na to, że mięsożercy mają znacznie więcej seksu niż wegetarianie.

Zaskakujące odkrycie zostało ujawnione przez dobrych ludzi z amerykańskiego Gourmet Meat Club. To oni zlecili badania, podczas których naukowcy przebadali ponad 2000 osób i odkryli, że około 42 proc. osób jedzących mięso uprawia seks co najmniej raz w tygodniu, podczas gdy liczba ta w przypadku wegetarian wynosi 16 procent.

16 procent wegetarian uprawia seks co najmniej raz w tygodniu

Pewnie budzi się w was teraz podejrzliwość. W końcu Gourmet Meat Club to rodzaj mięsnej „sekty”. Skupia rzemieślników i przedsiębiorców żyjących z mięsa, jego produkcji, sprzedaży i obróbki. Jednak badania można zweryfikować, GMC udostępnia je na swoich stronach, pokazuje metodologię. Wszystko wskazuje na to, że są wiarygodne.

Wegetarianie mniej zdrowi

Wyniki badań potwierdzają wcześniejsze obserwacje, które wykazały, że wegetarianie są mniej zdrowi niż osoby jedzące mięso. Mają więcej problemów zdrowotnych i niedoborów.

Wegetarianie bardziej podatni na depresję

Kolejne badanie, opublikowane w „Journal of Affective Disorders”, wykazało, że w porównaniu do osób jedzących mięso, wegetarianie są 70 proc. bardziej podatni na depresję. To wina braku w ich organizmach niezbędnych składników odżywczych.

Krótko podsumujmy i odpowiedzmy na pytanie: dlaczego warto jest przestrzegać diety wegetariańskiej?

Nie jest warto.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska