10 nieoczywistych oznak, że ona cię zdradza

2018-01-10
10 nieoczywistych oznak, że ona cię zdradza

Nie będziecie zaskoczeni, że większość dotyczy posługiwania się przez nią telefonem. Ale nie wszystkie.

Niewierność jest bardzo powszechna. Ze wszystkich związków, jakie istnieją, w jednej czwartej partnerzy się wzajemnie zdradzają. A jednak, mimo tej powszechności, zdrada boli jak cholera.

 

Jeśli nie chcesz być oszukiwany, to jak masz rozpoznać symptomy zdrady? Są na to niezawodne sposoby. Po prostu musisz obserwować. A potem wydostać się z tego bałaganu, zanim rozsypie się twoje ufne i kochające serca (hehe, piszemy o zdradzaniu ciebie, a nie twoim, jak zauważyłeś).

 

Oto 10 najciekawszych oznak zdrady. Według nas naprawę nie tak trudno je zauważysz.

 

1. Cały czas siedzi w telefonie

 

Generalnie wszyscy to robimy. Jednakże, jeśli wydaje ci się, że jest nagle bardziej przywiązana do swojego telefonu i porywa go szybciej za każdym razem, gdy wyskakuje powiadomienie, albo dostaje ich naprawdę, nie lekceważ tego.

 

2. Jej telefon jest zawsze wyciszony

 

Pomyśl o tym w ten sposób: czy gdybyś ty zdradzał, to chciałbyś, żeby to było widoczne zawsze? Pewnie nie, wolałbyś oddzwonić w dogodnej chwili, a nie wychodzić z obiadu. No właśnie...

 

3. Nie odbiera wielu połączeń

 

Jasne, to może być przypadek. Ale jeśli nie mówiła ci ostatnio, że ma stalkera, pokłóciła się z koleżanką albo ma strasznie dużo pracy, to nie odbiera połączeń od tego trzeciego.

 

4. Nie lubi, jak zaglądasz jej przez ramię i chroni swoje hasło

 

Znowu punkt z telefonem, ale to dziś coś naprawdę najważniejszego. Niby nie ma obowiązku pokazywania go partnerowi, ale uwierz, osoby uczciwe nie chronią swojego telefonu chorobliwie, zwłaszcza przed ukochanym.

 

5. Straciła zainteresowanie seksem

 

Wszystkie pary, które są ze sobą długo, przechodzą przez różne etapy. Czasami namiętność spada, a seks nie jest aż tak dobry, jak dawniej. Ale jeśli twoja dziewczyna nagle zaczyna rzucać bez przerwy „nie dzisiaj, kochanie”, to może być problem. Zwłaszcza, jeśli kiedyś miała wysokie libido.

 

6. Używa nowych zwrotów w rozmowie

 

Osoby, które długo są ze sobą, znają swój sposób mówienia, łącznie z dziwnymi zwrotami, których używają wzajemnie. Z kolei od osób nowych przejmujemy ich zwroty. Jeśli zauważyłeś, że ona mówi tak, jak nigdy nie mówiła, może od kogoś się tego nauczyła?

 

7. Ona uśmiecha się do telefonu

 

Gdyby wypatrzyła zabawnego mema, pokazałaby ci go. Gdyby dostała wiadomość od koleżanki, śmiałaby się wgłos. A jeśli się tajemniczo uśmiecha, to możliwe, że dostała wiadomość od niego...

 

8. Kłóci się o proste rzeczy

 

Pytasz ją, gdzie jest i co robi, jak każdy chłopak, a ona kontratakuje z ostrą lub lekko złośliwą odpowiedzią, że nie twoja sprawa, dlaczego ją pytasz, lub mówi coś bardzo niejednoznacznego.

 

9. Oskarża ciebie o zdradę

 

Jeśli sprawy poszły naprawdę daleko, to nie będzie miała żadnych skrupułów. Swoje winy może zacząć przypisywać tobie. To mechanizm obronny, w ten sposób zmusza cię do obrony i tworzy fałszywe złudzenie, że naprawdę ceni sobie wierność.

 

10. Zapomina, o czym ci opowiadała

 

Jeśli ona żongluje więcej niż jednym kolesiem, to w pewnym momencie zaczyna jej się mylić, co któremu z nich opowiadała. A dziewczyny są na ogół gadatliwe. Po raz któryś słyszysz streszczenie tego samego odcinka serialu? Hmmm...

 

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska