Niesamowity kurs całowania

2016-08-10
Niesamowity kurs całowania

Nawet jeśli jesteś mistrzem rozpalających kobiety pocałunków, koniecznie sprawdź jak naucza ich Adina Rivers. Zawsze warto się podszkolić. Poza tym – znana youtuberka robi to naprawdę niewiarygodnie.

Załączony filmik instruktażowy to coś, do czego każdy z nas chciałby mieć dostęp we wczesnej młodości. Przyznajcie: nawet jeśli byliście za sprytni, żeby prosić kogoś o dokładne instrukcje jak właściwie dobrze się całować to dużo o tym myśleliście. Każdy myślał. Później przyszły lata, doświadczenia, kolejne dziewczyny, pocałunki i nie tylko. Nawet się nie obejrzeliście, a całowanie stało się czymś zupełnie naturalnym, wy zaś czujecie się z językiem w ustach partnerki jak, nie przymierzając, ryba w wodzie.

 

Stop. Czy aby na pewno? Nie żebyśmy wątpili, że niejeden z czytelników jest świetny w pocałunkach. W końcu – mamy taką nadzieję! – czytają nas prawdziwi playboye. Chodzi raczej o to, że po zobaczeniu jak robi to Adina Rivers każdy może zwątpić, że jest w tej materii kimś więcej niż początkującym czeladnikiem. Większości z nas będzie towarzyszył jeszcze jeden odruch – niepowstrzymane marzenie, żeby kiedyś pocałować się z Adiną. I zazdroszczenie mężczyźnie, który posłużył jej za partnera w publikowanym przez nas filmiku.

 

 

Kim właściwie jest ta dziewczyna? Znaną w anglojęzycznym świecie youtuberką, która omawia na użytek obserwujących ją fanów różne palące kwestie związane z seksem. Na swoim koncie ma już tajemnice seksu analnego, tracenie dziewictwa, żeńską masturbację, bezpieczny seks i kilka innych podobnych tematów. Zdaje się jednak, że jeszcze żaden film nie wyszedł jej równie gorąco, co ten poświęcony pocałunkom. Sami zobaczcie, jak bardzo pociągająco to wygląda.

 

Zresztą nie ma co dłużej strzępić języka. Adina Rivers pokaże ci, że można z nim robić dużo ciekawsze rzeczy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska