18-letnia modelka chce sprzedać dziewictwo temu, kto zaoferuje najwięcej

2018-01-17
18-letnia modelka chce sprzedać dziewictwo temu, kto zaoferuje najwięcej

Aukcja jeszcze się nie zakończyła, a najwyższa oferta wynosi w tym momencie ponad milion dolarów.

Jakiś czas temu pisaliśmy o niejakiej Giselle – nastoletniej modelce, która zdecydowała się sprzedać swoje dziewictwo biznesmenowi z Abu Dabi. Kwota transakcji wyniosła wówczas około 2,5 miliona euro, a dziewczyna określiła ją jako „spełnienie marzeń”. Jak się okazuje, inna nastolatka postanowiła wziąć z niej przykład.

 

Pochodząca z Włoch dziewczyna, która przedstawia się jako „Nicole” (nie jest to jej prawdziwe imię), również postanowiła zarobić w ten sposób trochę grosza. W rozmowie z „The Sun” powiedziała, że wcześnie zdała sobie sprawę z tego, że jej dziewictwo może być sporo warte:

 

„Miałam 16 lat gdy zorientowałam się, że moje dziewictwo jest cenne. Byłam wtedy w związku z dużo starszym facetem, ale wówczas zdecydowałam, że stracę dziewictwo z mężczyzną, którego będę kochać i za którego wyjdę za mąż.”

 

 

Plany Nicole szybko uległy jednak zmianie, gdy zapragnęła przenieść się do Wielkiej Brytanii i studiować na Cambridge:

 

„Chciałam dobrej edukacji i zaczęłam szukać w internecie sposobów na sfinansowanie moich studiów. Trafiłam na serię ogłoszeń aukcji, na których dziewczyny sprzedawały swoje dziewictwo nawet za 3,5 miliona euro, więc postanowiłam zrobić to samo, gdy skończę 18 lat. Mam nadzieję, że uda mi się uzyskać kwotę, która pozwoli mi opłacić studia, pomóc siostrze i rodzinie, kupić dom rodzicom.”

 

 

Ogłoszenie Nicole znalazło się na stronie EliteModelsVIP, która zajmuje się pośrednictwem przy tego typu transakcjach. Oprócz ogłoszenia Nicole na stronie znajdują się cztery inne, jednak w przypadku Włoszki oferta jest w tej chwili najwyższa. Firma dba o swoją reputację – każda z dziewczyn ma być zbadana przez lekarza pod kątem dziewictwa przed, hmm, przekazaniem przedmiotu transakcji.

 

fot. EliteModelsVIP

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska