Seks w pracy – jak często to się zdarza?

2018-01-26
Seks w pracy – jak często to się zdarza?

Serwis SaucyDates postanowił przeprowadzić badania na temat seksu w pracy. Okazuje się, że to zjawisko występuje o wiele częściej, niż można by podejrzewać.

Wspomniany serwis co jakiś czas udostępnia ciekawe wyniki przeprowadzanych przez siebie ankiet. Kiedyś zadali swoim użytkownikom pytanie, jak daleko byliby w stanie pojechać, aby uprawiać seks, a innym razem sprawdzili, gdzie mieszkają najlepsi kochankowie. Tym razem pod lupę wzięli temat seksu w pracy i jest to największe z ich dotychczasowych przedsięwzięć – w ankiecie wzięło udział ponad 20 tysięcy osób z różnych krajów.

 

Biorącym udział w badaniu zadano pytanie o seksualne aktywności w miejscu pracy – można było zaznaczyć rzecz jasna więcej niż jedną odpowiedź. Pytanie dotyczyło zarówno samego seksu, jak i masturbacji oraz oglądania filmów pornograficznych, a także pocałunków.

 

Okazało się, że aż 87 procent ankietowanych praktykowało przynajmniej jedną z wymienionych czynności! Największy odsetek (28%) całowało się w miejscu pracy. Około jednej piątej oglądało filmy dla dorosłych (o czym już kiedyś mieliśmy okazję pisać), a seks dotyczy 17 procent biorących udział w badaniu.

 

 

foto: SaucyDates.com

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska