Tak wygląda idealny penis (według kobiet)

2018-10-01
Tak wygląda idealny penis (według kobiet)

Każdy penis jest inny. Ale każdy znajdzie swoją amatorkę. Czy da się jednak jakoś uśrednić preferencje kobiet? Nauka podpowiada, że jak najbardziej.

Nie chodzi tylko rozmiar panowie. On jest najważniejszy w naszych głowach. Kobiety bardzo często przedkładają kształt nad rozmiar, zwłaszcza jeśli ten ostatni jest "w porządku".

No właśnie, być może nieczęsto się za penisami oglądamy, ale jednak wiemy, że są tak różne, jak różnymi jesteśmy ludźmi. Są penisy zwężające się ku główce i rozszerzające się ku niej. Są proste (rzadkość), ale także skrzywiające się w prawo, lewo, do góry lub na dół. Są penisy grube i wąskie, są żylaste i wręcz przeciwnie.

Świat jest różnorodny

Różne rasy mają różne penisy. Światowa średnia długości to nieco ponad 13 cm. Jednak Tajowie i Wietnamczycy oraz większość Azjatów mają penisy 9-10-centymetrowe, Kongijczycy i Ghańczycy 17-18-centymetrowe, a Europejczycy ok. 14-15-centymetrowe. O uśrednianiu nie może być mowy.

Większość mężczyzn (w Stanach Zjednoczonych np. 86 proc. a w Europie ponad 80 proc.) jest zadowolona ze swoich penisów. Zarówno z kształtu, jak i rozmiarów. A co na to kobiety? Przeprowadzono stosowne badania na grupie kilkuset pań. Pokazano im ponad 30 penisów o różnej grubości, długości, szerokości, kolorze. Okazało się, że kobiety preferują penisy proste, ewentualnie bardzo lekko skrzywione. Jeśli chodzi o długość, to ich ulubiona wynosi 15-15,5 cm. Nie przepadają za penisami radykalnie zwężającymi się lub rozszerzającymi się. A mając do wyboru penisy krótsze i szersze lub dłuższe i węższe, zawsze wybiorą te pierwsze. To ostatnie potwierdza, że nie długość, ale szerokość odgrywa decydującą rolę.

No i technika, zaangażowanie i umiejętności. To chyba jasne...

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska