Jak znaleźć punkt G?

2018-03-07
Jak znaleźć punkt G?

Mityczne miejsce, które daje kobietom nieziemskie orgazmy. Jak je znaleźć? Punkt G od dziesięcioleci rozpala seksuologów. A dla nas jest celem do dostarczenia kobietom rozkoszy.

W punkt G nie wszyscy wierzą. Są tacy, którzy powątpiewają. Ostatnio opublikowano badania, w których naukowcy dowodzą, że to mityczne miejsce nie istnieje.

Tymczasem, jeśli zapytacie kobiety, usłyszycie od większości z nich głośne „Tak!”. O swoich doznaniach z drażnieniem punktu G, opowie z uśmiechem każda kobieta, która tego doznała. Uśmiech będzie wspomnieniem kochanka, który owo miejsce znalazł.

Punkt G: są sceptycy

Według badań przeprowadzonych przez zespół ekspertów z Austin Hospital w Melbourne w Australii, nie ma absolutnie żadnych anatomicznych dowodów na istnienie punktu G w kobiecym ciele. Dr Nathan Hoag, uważa, że powodem, dla którego nieistniejący (według niego) punkt G jest tak ważny dla większości kobiet, jest wyłącznie jego sąsiedztwo z łechtaczką. Ona jest znacznie większa niż się powszechnie wydaje.

Z zewnątrz łechtaczka wydaje się mianowicie maleńkim guzikiem wielkości ziarnka grochu. Jednak anatomicznie to struktura wewnątrz ciała, otaczająca pochwę. Ma kształt widełek, litery „u”, niektórzy mówią, że wahacza. Ma nawet do 14 cm (łącznie), a jej odnogi rozciągają się aż do miejsca, w którym znajduje się rzekomy punkt G.

Punkt G: część łechtaczki?

Ponieważ wewnętrzna część łechtaczki, ta niewidoczna, łączy się z punktem G, naukowcy uznali, że orgazmy wywołują wrażenie, jakoby były spowodowane drażnieniem punktu G. Tymczasem są jedną z wersji orgazmu łechtaczkowego.

Punkt G: kobiety go bronią

W obronie punktu G stają same kobiety. Ponieważ czują przyjemność. Rebecca Dakin, najsłynniejsza seksuolożka Wielkiej Brytanii, mówi: „Naukowcy mogli nie znaleźć dowodów na istnienie punktu G, ale nie mam wątpliwości, że on istnieje. Zapytajcie jakąkolwiek kobietę, a ona potwierdzi, że badacze się mylą”.

Według niej na przedniej ścianie pochwy znajduje się obszar o długości około 5 centymetrów, który ma inną fakturę. Pobudzanie tej strefy daje zupełnie inny rodzaj orgazmu. Firmy wydają miliony na rozwój zabawek erotycznych, które trafiają dokładnie w to miejsce, a kobiety je kupują.

Punkt G: jak go drażnić?

Kobiety, które twierdzą, że mają punkt G i został on znaleziony przez któregoś z kochanków, twierdzą, że najlepszą metodą jest pobudzanie palcem. Punkt G znajduje się kilka centymetrów od wejścia do pochwy. Wystarczy wsunąć palec, lekko go zgiąć i masować.

Co najważniejsze, w pieszczotach punktu G nieodzowna jest obserwacja reakcji partnerki. Jeśli pieszczoty są zbyt mocne, należy zwolnić. Okolica przedniej ściany pochwy znajduje się niedaleko pęcherza moczowego. Drażnienie tego miejsca może powodować parcie na mocz lub być nieprzyjemne.

Z kolei inne kobiety uwielbiają takie właśnie pieszczoty, które łączą drażnienie wszelkich okolic pochwy, łączenie pieszczot pochwy z pieszczotami odbytu, ud, pachwin, a więc także punktu G.

Punkt G: fala rozkoszy

Skutkiem drażnienia punktu G może być orgazm wszech czasów. I nie jest to określenie nasze, ale kobiet, które doznały tej przyjemności. Bez względu na to, czy punkt G jest splotem zakończeń nerwowych, fragmentem łechtaczki, czy wciąż nieodkrytą strukturą anatomiczną (choć to najmniej prawdopodobne), jego drażnienie może doprowadzić do wytrysku, lepszego zbliżenia z partnerką, pogłębienia seksualnej relacji.

Warto się starać i nie ustawać w poszukiwaniach.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska