2018-04-09
Tych rzeczy brakuje nam w łóżku

Tak kobietom, jak i mężczyznom brakuje w ich seksualnym pożyciu pewnych rzeczy. Chcą więcej, a mają za mało. Co znalazło się na liście? Przeczytajcie.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy jesteś dobrym kochankiem? Pewnie tak. Każdy się zastanawiał. Stawiając to pytanie tym razem nie mamy na myśli umiejętności i znajomości łóżkowych technik. Po prostu zastanawiamy się, czy dajesz kobiecie (albo kobietom) wszystko to czego pragnie, a może nawet jeszcze więcej w sypialni. Z drugiej strony, czy zastanawiałeś się, czy dostajesz to, czego ty chcesz? Wszystko i w takich ilościach, w jakich byś chciał?

Doskonale znasz pewnie odpowiedzi na oba pytania. Ale być może światło na to, jak sam siebie i swoje seksualne życie widzisz, dadzą ci wyniki badań, jak to wygląda u innych. Czego kobietom jest za mało? Za czym tęsknią mężczyźni? Czego mamy pod dostatkiem, a za czym tęsknimy?

Mało, wciąż za mało

Według zupełnie nowego badania przeprowadzonego na reprezentatywnej próbie 1000 osób (przeprowadziła je BodyLogicMD), jest kilka bardzo ważnych rzeczy, których zarówno kobiety, jak i mężczyźni nie robią wystarczająco dużo podczas seksu. Obie płcie chcą więcej.

W ankiecie uczestnicy zostali zapytani o swoje preferencje seksualne, a także o preferencje partnera. Na podstawie odpowiedzi zostali zapytani, co zmieniliby w swoim kochanku, aby seks był jeszcze bardziej sexy. Wyszło tego całkiem sporo.

Zagraj w tę grę

Po pierwsze: ankieta wykazała, że 81 proc. kobiet i 93 proc. mężczyzn zmieniłoby niektóre rzeczy w partnerze, z którym sypiają. Niezbyt to optymistyczne albo po prostu pokazuje, że nikt nie jest doskonały i wszyscy mamy swoje wady, także sypialni. Jak się jednak okazuje, „błędy” są bardzo łatwe do naprawienia.

Najważniejszą rzeczą, której zarówno kobiety, jak i mężczyźni chcą więcej podczas seksu, jest gra wstępna. Czy to jest dla was zaskakujące? Od lat trąbimy o tym u nas, od dziesięcioleci trąbią o tym wszyscy, że większość ludzi nie przywiązuje wystarczającej uwagi do tej bardzo ważnej części seksu.

Gra wstępna jest jak pyszna przekąska przed daniem głównym. To ona sprawia, że nabieramy smaku, stajemy się lepszymi kochankami. Poza tym jest tak bogata w swoich formach, że naprawdę każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Więcej niż misjonarz

Drugą rzeczą, której kobiety chcą, aby mężczyźni robili więcej, jest próbowanie nowych pozycji. To nas trochę zaskoczyło, ale jak się okazuje, panie szybko się nudzą. A to skutkuje tym, że przestają czuć się dobrze. Zatem trochę inwencji, panowie.

Następna pozycja na liście to po prostu więcej seksu. Jakiegokolwiek. To nas nie zaskakuje, bo w ubiegłym roku pisaliśmy o badaniach, które wykazały, że mężczyźni zupełnie nie przyswajają tego, jak często ich dziewczyny chcą uprawiać seks. 60 proc. facetów żyje z kobietami, które są niezaspokojone.

Na dole jest przyjemnie

Na koniec rzecz, której brakuje nam bardziej niż kobietom. Ale kobietom także, żeby nie było wątpliwości. Chcemy więcej seksu oralnego. Tak, chcemy, żeby panie schodziły niżej częściej. A panie chcę, żebyśmy częściej zagłębiali się między ich uda.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy wam w polepszeniu waszego życia seksualnego.

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska