Kobiety zapraszają do łóżka całym ciałem: jak i kiedy?

2018-04-12
Kobiety zapraszają do łóżka całym ciałem: jak i kiedy?

Bardzo często nie doceniamy gestów, jakie w naszym kierunku wykonują kobiety. Bardzo często też je przeceniamy i głupoty (śmiech, zerknięcie) uznajemy za znaki zachęty. Jak to wszystko rozróżnić? Nasz przewodnik po mowie ciała wam pomoże.

Mowa ciała jest kluczowa. To ciałem kobiety komunikują, czy są zainteresowane, czy wręcz przeciwnie. Wystarczy trochę spostrzegawczości. No i wiedzy. Co ważne: nie każdy uśmiech oznacza zaproszenie do łóżka. I nie każde przeczesanie dłonią włosów. Zobaczcie na jakie gesty powinniście zwracać szczególną uwagę i jak je interpretować.

1. Kobiety mówią oczami

Kontakt wzrokowy to podstawa. Jeśli podobasz się kobiecie, ona szuka w tobą kontaktu wzrokowego. W zależności od charakteru może ona albo z dużą pewnością siebie patrzyć ci zalotnie głęboko w oczy, albo zerkać ukradkiem, lekko się rumieniąc. Ważne jest także wszystko pośrodku. Jedno jest pewne: jeśli zerka – jest dobrze, jeśli nie patrzy – no cóż...

2. Przeczesywanie włosów

Może zaplatać kosmyk włosów między palcami albo po prostu się po nich gładzić – to dla ciebie dobry znak. Nie musisz mieć co do tego żadnych wątpliwości. A jeśli dodatkowo odgarnia włosy odsłaniając ramiona – jej chęci graniczą z pewnością. Jednak jeśli skubie końcówki, to powinien być to dla ciebie znak ostrzegawczy. Nie czuje się bezpiecznie, jest zestresowana, nic z tego nie będzie.

3. Frontem do klienta

Im dłużej rozmawiacie podczas randki, tym bardziej jej ciało powinno kierować się w twoją stronę. Kobieta mówiąc nachyla się w twoją stronę? Jej postawa ciała jest otwarta? Układa nogi w twoim kierunku? Najwyraźniej masz u niej czego szukać!

4. Randka z kosmetykami

Spotykasz ją przypadkiem, a ona niby to bezwiednie ociera pot z czoła i gładzi bluzkę? Chce ci się spodobać. Tym bardziej jeśli ukradkiem sięga po szminkę. A kiedy zawsze w twojej obecności, niby to niezależnie od ciebie, wygląda lepiej niż zazwyczaj, jest fajnie ubrana i ładnie pachnie – większej pewności co do jej intencji nie możesz mieć.

5. Kluczowy uśmiech

Podczas rozmowy na randce dużo się uśmiecha i szczerze śmieje się z twoich żartów? To świetnie. Pamiętaj, że męskie poczucie humoru jest dla kobiet jedną z najważniejszych rzeczy, zwłaszcza na początku. Jeśli jednak uśmiecha się nerwowo, szybko „przerywa uśmiech”, raczej chce też przerwać konwersację i w ogóle znaleźć się jak najdalej od ciebie (przykro nam).

6. Pierwszy dotyk

Jeśli kobieta niby to niechcący co chwilę cię dotyka (kładzie rękę na ramieniu, chwyta za przedramię) i spontanicznie zmniejsza dystans między wami to znaczy, że – o ile niczego nie zepsujesz – niedługo macie szansę zmniejszyć fizyczny dystans jeszcze bardziej. Do zera.

7. Obuwie prawdę powie

Zsuwanie buta (zwłaszcza na płaskim obcasie, ale też szpilki) to jeden z tych sygnałów, które nie powinny pozostawić w tobie absolutnie żadnych wątpliwości. Co jeszcze lepsze: kobiety zwykle wysyłają go nieświadomie. Tym bardziej, że przecież patrzenie na taką nieświadomą zabawę butem na obcasie i odsłanianie stopy samo w sobie działa jak afrodyzjak!

8. Modulowanie głosu

My też to robimy. Tak samo jak kobiety. Obniżenie tonu głosu to sygnał świadczący o tym, że już niedługo przyjdzie pora na intymność. I nie chodzi wyłącznie o intymne rozmowy. Coś, co nazywamy zalotnym głosem, to po prostu obniżenie tonu.

9. Oblizywanie wcale nie suchych ust

Wilgotne usta zwykle oznaczają gotowość na seks. Oczywiście – atawistyczną i bardzo wczesną, a to znaczy, że będziesz musiał jeszcze trochę nad tym popracować. Ale wilgotne usta – obojętnie czy zwilżone śliną czy błyszczykiem – to oznaka, że znalazłeś się w kręgu jej zainteresowań. Tych łóżkowych.

10. Rozmowa i zaufanie

Czy to jeszcze gest? Nie, ale z pewnością niezawodna oznaka, że myśli o tobie poważniej i ma do ciebie zaufanie. Krótko mówiąc: jeśli zaczynacie rozmawiać na poważne tematy zamiast uskuteczniać drętwe small-talki – to dobry znak. Interesuje ją co masz powiedzenia, po prostu. Inną niezawodną oznaką zaufania jest zostawianie w twoim towarzystwie torebki lub telefonu (np. kiedy wychodzi do toalety).

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska