My faceci kochamy dawać seks oralny bardziej niż brać!

2018-04-16
My faceci kochamy dawać seks oralny bardziej niż brać!

Odwieczne pytanie, czy dla nas facetów lepszy jest lodzik, czy minetka, znalazło swoją odpowiedź. Pewnie was to zaskoczy, ale naszą ulubioną formą seksu oralnego jest dawanie, a nie branie.

Seks oralny ma swoje prawa. Równouprawnienie jest jednym z nich. Żeby dostać, trzeba dać. Albo: po tym jak się da, można ewentualnie dostać.

Panuje stereotyp, że my faceci nie przepadamy za minetką (cunnilingus), jest ona dla nas złem koniecznym. Tymczasem lodzika (fellatio) uwielbiamy.

To bzdura, jak się okazuje

Naukowcy z Kanady dokładnie zbadali problem, a ich wnioski okazują się przełomowe. To my kochamy robić kobietom dobrze, dużo bardziej niż one nam. Jesteśmy wręcz entuzjastami minetki, podczas gdy panie lodzika „po prostu lubią”.

Kanadyjczycy przepytali 1500 heteroseksualnych studentów (w wieku 18-24 lata). Okazało się, że choć my lubimy dawać seks oralny, bardziej niż kobiety nam, to w życiu jest inaczej. To panie robią nam dobrze ustami częściej niż my im. Paradoks, bardzo niezrozumiały, nawet dla naukowców.

Jako faceci: uwielbiamy!

Przyjrzyjmy się tematowi dokładniej. Z badań wynika, że 52 proc. z nas „uwielbia” robić dobrze ustami, 40 proc. „lubi”, a 7 proc. „nie lubi”. U kobiet jest dużo słabiej. Panie „uwielbiające” robić loda stanowią 28 proc. badanych, „lubiące” - 55 proc., a „nie lubiące” aż 17 proc.

Tymczasem seks oralny daje regularnie 26 proc. kobiet i zaledwie 10 proc. mężczyzn. Dlaczego Dlaczego co trzecia kobieta odmawia go w ogóle (jak wynika z innych badań). Skoro to takie przyjemne, a nadto – sprawia przyjemność nam?

No cóż, to chyba nie będzie przyjemna lektura…

Tak jak fellatio, robienie loda, zwykle kończy się szczęśliwym finałem, tak cunnilingus, mineta, seks oralny, kiedy to mężczyzna robi dobrze kobiecie, jest gotową receptą na orgazm. Wielu seksuologów przekonuje, że właśnie dzięki temu większość kobiet łatwiej szczytuje niż podczas tradycyjnego stosunku. Kobiety mające problemy z osiąganiem orgazmu, a jest ich masa (nawet 60 proc.), powinny raczej prosić o oralną stymulację niż od niej facetów powstrzymywać.

No cóż, jednak nie. Wiele kobiet albo w ogóle nie pozwala, albo robi to rzadko, niechętnie, z musu. Ostatnie badania znalazły odpowiedź na pytanie, dlaczego tak się dzieje. Otóż te kobiety gotowe są… odmówić sobie orgazmu, byle tylko nie okazywać wdzięczności, czyli nie robić dobrze ustami facetowi.

Mówiliśmy, że nie będzie przyjemnie…

Jednak prawda jest brutalna. Całe mnóstwo kobiet nie lubi klękać i schodzić poniżej pasa swoją twarzą. Jest to dla nich nieprzyjemne, krępujące. No i właśnie one kombinują, że aby tego nie robić, gotowe są zrezygnować z własnej przyjemności.

Absurdalne to wszystko, nawet przykre, no ale musieliśmy napisać, żebyście wiedzieli. Gdyby tylko one wiedziały, jak bardzo wielu z nas uwielbia robić im dobrze językiem i ustami.

I że wcale aż tak bardzo nie zależy nam na wdzięczności...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska