W jakich pozycjach kochać się w samochodzie?

2018-04-25
W jakich pozycjach kochać się w samochodzie?

W limuzynie jest sporo miejsca, w sedanie trochę mniej, a jeszcze mniej w kabriolecie. Jeśli seks w samochodzie uznajesz za fantastyczną sprawę, zapoznaj się z naszymi sugestiami, nie pożałujesz, zwłaszcza, że nadchodzi majówka. A jest przecież tyle rodzajów aut...

W ręce wpadło nam wyczerpujące opracowanie kolegów po fachu z australijskiego Lifehackera. Nie ukrywamy, że to oni wymyślili, jak to wszystko powinno wyglądać, nam pozostaje tylko podzielić się z wami tymi pomysłami.

Jeśli chodzi o seks w samochodzie, to okazuje się, że to doświadczenie ma ok. 60 proc. par. Plus ciekawe jest, dlaczego w ogóle ludzie decydują się uprawiać seks właśnie w tych nie najwygodniejszych warunkach. Można oczywiście odpowiedzieć, że dlatego, że interesuje nas seks gdzie popadnie, ale tak naprawdę powody są dwa. Pierwszy: bo to zabawne. I drugi: z braku innego miejsca.

Dziennikarze Lifehackera udzielają masy porad. W tym dotyczących tego, że w aucie należy wcześniej posprzątać, zaparkować w miejscu jak najbezpieczniejszym i mało uczęszczanym, wziąć pod uwagę to, że może pojawić się policja. Nie zapominają o ostrzeżeniach (szyby parują, zatem szybka ucieczka może okazać się niebezpieczna) i dobrych patentach (w autach bez przyciemnianych szyb ciuchy powinny posłużyć jako zasłony).

Tak naprawdę jednak to, co najciekawsze, to pozycje. Jakie pozycje są według nich właściwie w różnych rodzajach aut? Oto propozycje (poniżej opcje rezerwowe), zweryfikujcie je i nałóżcie na własne upodobania.

1. Sedany klasy średniej i wyższej – np. BMW serii 5

Zalety: Nie rzuca się w oczy

Wady: Mało miejsca nad głową

2. Auta kompaktowe – np. Volkswagen Golf

Zalety: Łatwo zaparkować

Wady: Mogą odpadać części podczas zabawy

3. Kombi – np. Audi A6 Avant

Zalety: Wygodny

Wady: Pewnie to auto rodziców, trzeba będzie wysprzątać

4. Vany – np. Chrysler Grand Voyager

Zalety: To seks-pokój na kółkach

Wady: Duże okna, widać z zewnątrz co dzieje się w środku

5. Auta sportowe (dwumiejscowe, z zamkniętym dachem) – np. Porsche 911

Zalety: Jak afrodyzjak: ludzie chcą się kochać w takich autach

Wady: Naprawdę jest niewygodnie

6. Kabriolety – np. Mazda MX5

Zalety: W odpowiednich okolicznościach przyrody, seks może być niezapomniany

Wady: Największe ryzyko nakrycia

Fot: iStock, Źródło: Lifehacker

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska