Jak pieścić duże piersi?

2018-04-27
Jak pieścić duże piersi?

Kochamy kobiece piersi. A już jeśli są pokaźnych rozmiarów, to bardzo. Niestety zdarza nam się zapominać o ich odpowiednim pieszczeniu. Albo wręcz przeciwnie: rzucać się na nie i robić to nieumiejętnie. Szkoda, bo większość kobiet wprost uwielbia dobrze wykonane pieszczoty piersi! Poniżej przeczytacie jak obchodzić się z piersiami, żeby wasze kobiety były wniebowzięte.

Zmysłowe pieszczoty piersi to nie tylko istotny element gry wstępnej. Istnieją kobiety, które samym tylko dotykaniem piersi można doprowadzić do orgazmu. Właściwie po bliższych oględzinach wychodzi na to, że tzw. orgazm sutkowy przydarzył się chociaż raz większości kobiet, zwłaszcza tych dojrzałych.

Czy zatem nie warto poświęcić piersiom jeszcze większej uwagi? Nie tylko wzrokowej! W końcu skoro tak lubimy dotykać piersi, róbmy to przy okazji tak, żeby sprawiać kobietom jak największa przyjemność!

View this post on Instagram

goodnight angels 👼🏼 @dplyusnin

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

Jak masować kobiece piersi?

Jeśli trafisz na dziewczynę z wrażliwymi piersiami, możesz zdziałać cuda! Potrzebujesz do tego tylko trzech rzeczy: rąk i cierpliwości. Cierpliwości, bo żeby doprowadzić kobietę do orgazmu sutkowego musisz nauczyć się przez dłuższą chwilę naprawdę skupiać się tylko na piersiach, a dotykając umiejętnie stopniować napięcie.

Zaczynaj powoli i spokojnie – w końcu kobietę najpierw trzeba trochę rozgrzać. Zaczynanie od szarpania i gryzienia sutków nigdy nie będzie dobrym pomysłem! W ogóle nie zaczynaj od sutków! Są najbardziej wrażliwe, więc przyjdzie na nie pora w następnej kolejności. Zacznij od delikatnego masażu reszty piersi, możesz na przykład powoli, stopniowo przesuwać dłoń w stronę sutka od strony dekoltu, ale przez jakiś czas nie dochodząc do sutka. Gwarantujemy, że twoja kobieta zacznie wariować, a kiedy już po jakimś czasie wreszcie do niego dotrzesz – jej jęk będzie dowodem, jak bardzo jej się to podoba.

View this post on Instagram

not your average girl next door 📷 @everything_derekhui

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

Piersi - jak dotykać kobietę?

Pamiętaj, że kobiece piersi nie każdego dnia są tak samo wrażliwe. Nawet jeśli ostatnim razem była zachwycona tym co z nimi robisz, nie znaczy to, że teraz zareaguje identycznie. Wszystko zależy od dnia i od nastroju. A także od czynników czysto fizjologicznych – pamiętaj, że piersi zawsze będą dużo wrażliwsze tuż przed menstruacją. Zawsze bądź delikatny, zwłaszcza na początku.

View this post on Instagram

😏

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

Piersi - przydatne gadżety

Sprawdzonym sposobem jest dotykanie piersi okrężnymi ruchami. Możesz zresztą użyć do tego nie tylko rąk, ale też na przykład kostek lodu albo aromatycznego olejku do masażu. Inna sprawa – nikt nie twierdzi, że dotyk musi ograniczać się tylko do gładzenia. Piersi można również muskać, głaskać i delikatnie drażnić. Na przykład używając do tego różnego rodzaju piórek czy pędzelków. Większość kobiet uwielbia tego typu delikatny dotyk (oczywiście do momentu kiedy nie przesadzisz i nie zacznie ich to łaskotać)!

Im dłużej pieścisz piersi partnerki, tym bardziej zbliżaj się do sutków. Zresztą chyba nie trzeba ci tego mówić – jeśli wszystko będzie dobrze, sutki same zaczną prężyć się w oczekiwaniu. Pamiętaj, że kiedy się za nie bierzesz, nie zaszkodzi zwilżyć palców! Użyj do tego lubrykantu albo po prostu własnej śliny. A w dalszej kolejności: liż je, całuj, a nawet podgryzaj, byle nie za mocno.

Piersi - spiesz się powoli

Istotną sprawą jest, żeby powoli i umiejętnie zwiększać natężenie pieszczot – zbyt szybki wzrost intensywności może okazać się nieprzyjemny. Jest jeszcze jedna rzecz, o której każdy doświadczony gracz koniecznie musi pamiętać. Podczas pieszczot rób krótkie przerwy. Tyczy się to także piersi. Ona musi co jakiś czas poczuć, że chce więcej, że czeka na twój dotyk! Rozbudzanie zmysłów nie polega na natychmiastowemu dawaniu ciału tego, czego chce. Polega na trzymaniu go w napięciu.

Piersi - to nie piekarnia

Na koniec dwa słowa o dużych piersiach, ale takich naprawdę dużych. Szczęściarze, którzy mają z takimi do czynienia, bardzo często je ugniatają. Traktują tak, jak piekarze traktują ciasto. Tymczasem duże piersi wcale nie są mniej wrażliwe, przez to, że są duże. Wrażliwość nie ma żadnego związku z wielkością.

Kobiety bywają też – tak, wiemy że trudno wam w to uwierzyć – zakompleksione na punkcie swoich dużych biustów. Nie mniej niż ich koleżanki, które mają malutkie biusty. Zatem pewnego rodzaju delikatność, a nie rzucanie się na te wielkie piersi, jest wskazana. Kiedy kobieta oswoi się, że uwielbiasz jej naprawdę pokaźny biust, da ci go tyle, ile ci się żywnie podoba.

Dziękujemy Lindsey Pelas za pomoc przy realizacji artykułu. Jeśli chcecie zobaczyć więcej jej zdjęć, zapraszamy do naszej galerii:

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska