Z kim najczęściej zdradzają nas kobiety?

2018-04-27
Z kim najczęściej zdradzają nas kobiety?

Powinniśmy przestać się bawidamków, którzy chcą poderwać nam kobiety w klubach. Powinniśmy też nabrać zaufania do kolegów i przyjaciół, bo to nie oni są groźni. Groźni są szefowie naszych kobiet i ich koledzy z pracy. No i podrywacze online’owi…

Dane nie kłamią. Prawie 40 proc. ankietowanych kobiet po raz pierwszy zdradziło partnera z kolegą z pracy albo własnym przełożonym. Na drugim miejscu znalazł się „obcy z sieci”, aż 21 proc. zdrajczyń zaczynało od flirtu z kimś takim. Poczytajcie więcej, przyda wam się, bo na koniec odpowiemy wam nie tylko na pytanie „z kim”, ale także na pytanie „jakie kobiety” zdradzają.

Rozpustne biura

Fantazjowanie o seksie w miejscu pracy jest typowe zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Biurowy skok w bok to również bardzo popularny i chętnie wykorzystywany przez hollywoodzkich scenarzystów filmowy motyw. Jak się okazuje ma to swoje pokrycie w rzeczywistości.

Jeden z portali randkowych dla zdradzających przeprowadził ankietę wśród 5127 swoich aktywnych użytkowników. Niemal 40 proc. kobiet wyznało, że ich niewierność rozpoczęła się od bliskiej znajomości ze współpracownikiem bądź szefem.

38 proc. kobiet przyznało się, że aby zdradzić wykorzystywało wymówkę „muszę dłużej zostać w pracy”. A potem kończyło się to uprawianiem seksu z przystojnym kolegą z biura albo szefem. Był to pierwszy akt niewierności wobec partnera z ich strony.

Brudne sieci

W przypadku 21 proc. ankietowanych przedstawicielek płci pięknej, zdrada polegała na flircie z obcym mężczyzną w sieci. Najpierw był oczywiście flirt, a potem dużo, dużo więcej.

Jak się okazuje, niewielu facetom udaje się wyjść z tak zwanej „friendzone”. Tylko 9 proc. kobiet przyznało się do zdrady partnera z bliskim przyjacielem. Jeszcze mniej bo 8 proc. miałoby ochotę na skok w bok ze znajomym swojej drugiej połówki, a 5 proc. fantazjuje o seksie z chłopakiem najlepszej koleżanki.

Popularny w dowcipach i filmach lęk przed sąsiadem można zlekceważyć. I włożyć sytuację żona-sąsiad między bajki. Tylko 2 proc. ankietowanych kobiet jako swoją pierwszą zdradę wskazało pójście na całość z sąsiadem. Numerki z bliskimi osobami nie są więc najbardziej popularne.

Urodzone zdrajczynie

Tyle na temat tego z kim, a teraz pytanie: jakie kobiety zdradzają?

No i znów czas na obalenie stereotypów. Wbrew pozorom i wbrew temu, co sądzi większość z nas, zdradzieckie kobiety to nie te, które można rozpoznać na pierwszy rzut oka. Żadne tam wyzywające kocice w typie modelek, żadne namiętne i zaczepne pewne siebie bizneswoman. To bzdura, że takie są niewierne.

Zatem jakie? Naukowcy głowią się nad tym, by wskazać ich cechy. Tymczasem po raz kolejny okazało się, że niewyczerpanym źródłem informacji są portale randkowe. Co zauważyliście już wyżej, ich właściciele gromadzą dane na temat użytkowników, a potem analizują je.

Samotne, ale silne

Z jednej z ostatnich takich analiz wynika, że zdradzające kobiety mają trzy cechy. Pierwszą jest „samotność”. Nie chodzi przy tym o bycie singielką, ale o samotność w związku. Zdradzają kobiety zaniedbane i opuszczone emocjonalnie przez swoich stałych partnerów/mężów. Smutne, ale prawdziwe.

Na drugim miejscu znalazło się zdecydowanie. Kobiety potrafiące o siebie zadbać, wiedzące czego chcą, nie zostawiają wszystkiego losowi, ale same biorą swój los w swoje ręce. I decydują się na skok w bok, zamiast czekać.

Kury mają głos

Wreszcie okazało się, że zdradzają... gospodynie domowe. Kobiety zajmujące się domem mają najwidoczniej za mało bodźców (choć mówienie o nich, że „nie pracują” jest najczęściej bardzo krzywdzące i zwyczajnie nieprawdziwe), szukają ich więc i reagują na nie częściej niż te panie, które codziennie wychodzą do pracy zawodowej.

Wnioski? Uważajcie na „muszę zostać dłużej w biurze, kochanie” oraz wówczas, jeśli wasze drugie połówki są gospodyniami domowymi z mocnym, zdecydowanym charakterem, a wy nieprzesadnie o nie dbacie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska