Oto najbardziej lubiane pozycje seksualne na świecie

2018-05-29
Oto najbardziej lubiane pozycje seksualne na świecie

Jak lubicie się kochać? W pozycji misjonarskiej, na jeźdźca, na pieska? Właśnie zbadano, jak kochać lubią się ludzie na świecie. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Spytano o ulubione pozycje seksualne oraz o te, których ankietowani najbardziej chcieliby spróbować, bo tak się złożyło, że jeszcze ich nie doświadczyli.

Wyniki mogą być dla was nieco zaskakujące: zarówno jeśli chodzi o pozycję, która zajęła pierwsze miejsce, jak i zgodność kobiet i mężczyzn w tej kwestii.

Wśród ankietowanych zwyciężyła pozycja „na pieska” – jako ulubioną wskazało ją ponad 35 proc. zapytanych. Na drugim i trzecim miejscu znalazły się odpowiednio misjonarska (22,5 proc.) oraz „na jeźdźca” (19,4 proc.). Te trzy pozycje królują – czwarta i piąta na liście została wymieniona jako ulubiona przez zaledwie 4,3 proc. ankietowanych.

Jak już wspomnieliśmy, kobiety i mężczyźni zgodnie wymienili pozycję „na pieska” jako ulubioną. Jeśli jednak spojrzymy na kolejne punkty, mamy więcej rozbieżności, co rzecz jasna nie dziwi, obie płcie czerpią przyjemność na różne sposoby. „Odwrócony jeździec”, wymieniony przez facetów jako czwarta ulubiona pozycja, u kobiet nie załapał się nawet do pierwszej dziesiątki. W drugą stronę ta sytuacja ma miejsce w przypadku „klęczącej taczki”. Kochają ją kobiety, mężczyźni niekoniecznie.

Ankietowani zostali także zapytani o pozycje, których najbardziej chcieliby spróbować. Tutaj rozbieżności były większe niż w przypadku tych ulubionych – 19,9 proc. ankietowanych odpowiedziało, że marzy im się seks na stole, a także 69… na stojąco. Pierwsza z nich zajęła pierwsze miejsce u kobiet, a druga - u mężczyzn.

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska