W tych pozycjach spala się najwięcej kalorii!

2018-06-05
W tych pozycjach spala się najwięcej kalorii!

Seks i siłownia w jednym? Dzięki tym pozycjom połączysz dwie (mamy nadzieję) ulubione aktywności.

Jak połączyć maksimum przyjemności z codzienną aktywnością fizyczną? Podpowiadamy! Postaw na te pozycje, a seks pozwoli ci nie tylko poczuć rozkosz, ale także spalić jak najwięcej kalorii.

1. Misjonarz wcale nie nudny

Wydaje ci się, że to najnudniejsza pozycja na świecie? Nic bardziej mylnego! Musisz jednak włożyć w nią nieco wysiłku. Postaraj się, żeby trwał odpowiednio długo. Napinaj brzuch, staraj się przerywać, jeśli zbliżasz się do finału. Wydłużaj aktywność, ewentualnie modyfikuj poczciwego misjonarza. Aktywna partnerka też ma wiele do gadania, a jak jeszcze jej powiesz, że dzięki temu tak naprawdę ćwiczycie, będzie wniebowzięta. Byle nie w trakcie...

2. Jeździec fizyczny

Jest taka scena w „Desperados”, w której gangster leży, a kobieta podskakuje na nim. On nie robi nic. No tak, w ten sposób kalorii spalić się nie da. Ale można uprawiać tę pozycję aktywnie: unosząc biodra, napinając mięśnie, wspomagając skaczącą kowbojkę. Da się!

3. Od tyłu najlepiej

Po pierwsze, wrażenia wizualne, boskie. Po drugie, naprawdę wymagająca pozycja. Pracują biodra, uda, mięśnie rąk. Jeśli seks jest ostry, długi i wyczerpujący, po tej pozycji można mieć nawet zakwasy.

4. Seks dla joginów

Zacznijcie od klasycznego „pieska”, jednak później zacznijcie się napinać i rozciągać. Zmieniajcie pozycje, uczyńcie z seksu zabawę. Traktowanie seksu jak jogi pozwala naprawdę poczuć się w łóżku rozkosznie. Przy czym ta zabawa jest raczej dla par z dłuższym stażem, znających dobrze swoje upodobania.

5. Na stojąco zawsze

Są różne warianty tej pozycji. Można kobietę unosić, wówczas to naprawdę siłownia (bez względu na to, ile waży). Można robić to na stojąco od tyłu, od przodu, przy biurku. Generalnie pracują nogi i mięśnie brzucha. A jeśli seks jest odpowiednio długi, to na skroniach pojawią się kropelki potu z wysiłku.

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska