Pornhub dodaje do swoich filmów napisy. Piękny ukłon w stronę niesłyszących

2018-07-02
Pornhub dodaje do swoich filmów napisy. Piękny ukłon w stronę niesłyszących

W przypadku ogromnej większości produkcji osoby odpowiedzialne za napisy dużo się co prawda nie napracują, ale i tak warto docenić ich gest.

Dbanie o dobry wizerunek serwisu z treściami pornograficznymi wydaje się zadaniem z pozoru niezwykle trudnym. Ludzie odpowiedzialni za Pornhuba odwalają jednak kawał dobrej roboty, jeśli chodzi o szeroko pojęte public relations. A to zrobią z pozoru niewinną, ale jednak sporo mówiącą reklamę świąteczną, a to znów skonstruują lubrykantową zjeżdżalnię. Tym razem znów zapunktowali, wprowadzając do swojego serwisu możliwość włączenia napisów dla tych, którzy mają problemy ze słuchem lub są całkowicie niesłyszący.

Filmy dla dorosłych z napisami

I chociaż – jak zakładamy – zdaniem wielu wielbicieli tego szczególnego gatunku kina obraz jest o wiele ważniejszy od dźwięku, to Pornhub nie ma zamiaru traktować tego drugiego po macoszemu.

Serwis wzbogacił się niedawno o zupełnie nową kategorię, w której znajdziemy filmy z napisami. Owe napisy obejmują nie tylko dialogi, ale także opisują charakter muzyki oraz, hmm, wyrazy dźwiękonaśladowcze. Aktualnie znajdziemy w niej zaledwie kilkaset pozycji, ale nie ma wątpliwości co do tego, że liczba ta będzie stale rosnąć.

Napisy tworzone przez ludzi

Co ciekawe, napisy do filmów na Pornhubie są tworzone przez ludzi, a nie przez automat, jak ma to miejsce chociażby na YouTube. Pornhub twierdzi, że dzięki temu napisy są o wiele lepiej dopasowane i w dokładniejszy sposób obrazują to, co się dzieje na ekranie.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska