Te miejsca na ciele kobiety lubią być dotykane

2018-11-09
Te miejsca na ciele kobiety lubią być dotykane

Jeśli chodzi o męskie strefy erogenne, kobiety nie mają większego problemu z ich zlokalizowaniem. W drugą stronę jest to o wiele trudniejsze…

Każdemu facetowi natychmiast na pewno przyjdą po głowy trzy miejsca, w które ich zdaniem lubią być dotykane kobiety. Zapewne nie będzie to zły strzał (w zależności oczywiście od stopnia zażyłości), ale na na ciele kobiety jest wiele innych miejsc, które czekają na eksplorację. Zerknij na nasz poradnik - być może któreś zaniedbałeś?

Włosy

Nie bez powodu kobiety poświęcają im tyle uwagi i wydają spore kwoty zarówno na fryzjerów, jak i na kosmetyki do ich pielęgnacji. Przeciągnięcie dłonią po jej włosach i delikatny masaż karku z pewnością spowoduje u niej miłe odczucia.

Miednica

Przy dotykaniu okolic kości miednicy z pewnością najtrudniejsze będzie powstrzymanie się przed tym, żeby pójść o krok dalej, a właściwie niżej. Bądź jednak cierpliwy - jeśli będziesz to robił umiejętnie, sama poprosi o więcej.

Wewnętrzna strona ud

Podobnie jak w przypadku poprzedniego punktu - pośpiech i niecierpliwość nie będą dobrymi doradcami. Zajmij się jej udami, ale omijaj to najważniejsze miejsce - przynajmniej na razie.

Stopy

O tym, jak ważne są stopy mieliśmy okazję przekonać się, oglądając Pulp Fiction - dotykanie stóp żony innego faceta może skutkować wyrzuceniem przez okno. Jeśli masz zamiar zająć się jej stopami, zrób to właściwie - nie zapomnij o użyciu olejku i nie pomiń ani jednego paluszka. Ona to doceni - zwłaszcza, jeśli jej praca wymaga bycia na nogach przez cały dzień.

Małżowiny uszne

Dotykanie, całowanie, a nawet delikatne podgryzanie sprawi mnóstwo przyjemności Twojej kobiecie. Małżowiny uszne są delikatne i przy tym silnie unerwione - wiele kobiet lubi czuć na nich męskie usta. Nie bądź przy tym nadgorliwy i nie wsadzaj języka do ucha!

Zgięcie kolan

To takie miejsce, o którym większość facetów nie pomyślałaby w kontekście sprawiania przyjemności kobiecie. A jest to punkt dość wrażliwy - możesz ją tam dotknąć nawet w miejscu publicznym i przygotować na to, co będziecie robić już po powrocie do domu.

Każde inne miejsce

Nie oszukujmy się - na ciele kobiety nie ma takich miejsc, których nie można dotknąć - chyba, że któraś szczególnie jakiegoś nie lubi, ale tutaj nie ma żadnej reguły. To, czego jedna nie znosi, druga może uwielbiać - dlatego nie bójcie się eksperymentów!

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska