Na których festiwalach najczęściej uprawia się seks?

Na których festiwalach najczęściej uprawia się seks?

Trudno jest wziąć udział we wszystkich letnich festiwalach muzycznych - bilety nie są tanie, a i z uzyskaniem urlopu mógłby być problem. Jeśli macie problemy z wyborem festiwalu, to może to interesujące kryterium Wam pomoże.

Firma Lovehoney, która na co dzień zajmuje się produkcją erotycznych gadżetów postanowiła przeprowadzić badania, które dałyby odpowiedź na pytanie, na których festiwalach muzycznych najczęściej dochodzi do seksu pomiędzy ich uczestnikami. Szkoda, że pod lupę wzięto jedynie Brytyjczyków - jesteśmy bardzo ciekawi, jak w takim zestawieniu wypadłby rodzimy Woodstock oraz Opener.

 

Co ciekawe, postanowiono także sprawdzić, jakie gatunki muzyki oraz jacy konkretni wykonawcy sprzyjają miłosnym uniesieniom. Ankieterzy wypytali także, w jakich konkretnie miejscach dochodzi do zbliżeń. Oto, jak przedstawiają się wyniki:

 

11 festiwali, na których najczęściej uprawia się seks:

 

 1. Glastonbury 34%
 2. Creamfields 13%
 3. Download 10%
 4. T in the Park 9%
 5. V Festival 8%
 6. The Secret Garden Party 7%
 7. Leeds 6%
 8. Isle of Wight 5%
 9. Reading 4%
 10. Bestival 2%
 11. Latitude 1%

 

Jeśli chodzi o gatunki muzyczne, przy których najczęściej dochodziło do seksu, to króluje R&B, natomiast ostatnią pozycję zajmuje rap. Jak się nad tym zastanowić, to nie ma się co dziwić - raczej niewiele jest kobiet, które chciałyby uprawiać seks z muzycznym tłem w postaci np. Rycha Pei. Chociaż oczywiście nie jest to reguła.

 

 1. R&B 25%
 2. Dance 22%
 3. Rock 22%
 4. Indie 11%
 5. Metal 8%
 6. Pop 6%
 7. Rap 1%

 

A jacy konkretnie wykonawcy nastrajają odpowiednio uczestników koncertów? Z badań jasno wynika, że jeśli macie konkretne zamiary wobec dziewczyn na festiwalach, najlepiej wybrać się na koncert Rihanny lub Red Hot Chili Peppers.

 

 

 1. Rihanna 30%
 2. Red Hot Chilli Peppers 17%
 3. Adele 10%
 4. Coldplay 9%
 5. Muse 7.5%
 6. Queen 7%
 7. Iron Maiden 6.5%
 8. Kasabian 5%
 9. The Cure 3%
 10. Justin Bieber 2%

 

Przeprowadzający badania zapytali także o konkretne miejsca, w których najczęściej dochodzi do sytuacji intymnych, jednak podali jest bez dokładnych wyników procentowych. Nie jest wielkim zaskoczeniem, że uczestnicy festiwali najczęściej wymieniali namioty i samochody, ale znaleźli się także tacy, którzy bez cienia wstydu dali się pomieść żądzy wśród tłumu (mamy nadzieję, że za obopólną zgodą) oraz… w przenośnej toalecie. Nie skomentujemy.

 

Cóż, wygląda na to, że jeśli Rihanna w przyszłym roku wystąpi na Glastonbury, bilety sprzedadzą się rekordowo szybko.

 

foto: svetikd / iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska