O czym naprawdę myślimy podczas seksu?

2018-11-07
O czym naprawdę myślimy podczas seksu?

Seks to świetna sprawa – nikogo nie trzeba o tym przekonywać. Ale jednocześnie trochę śmieszna, jeśli przyjrzeć się temu wszystkiemu z dystansu. W seksie nie chodzi o myślenie, ale przecież kopulacja myślenia nie wyłącza. Zastanówcie się: co takiego przychodzi wam do głowy kiedy jesteście w partnerce?

Jedno jest pewne: to zawsze myśli szybkie, rwane, niedokończone. Jakie najczęściej? Sprawdźcie czy zgadzacie się z naszym wyborem!

„Hej, to naprawdę się dzieje!”

Seks to ukoronowanie starań – właśnie zdobyłeś kobietę, którą bardzo chciałeś zdobyć! Jesteś mistrzem. Jesteś w niej, jest świetnie. W niektórych przypadkach to prawie jak spełnianie marzeń. W końcu seks jest przyjemny nie tylko ze względu na orgazm, ale także ze względu na męski instynkt łowcy.

„Jest jej dobrze?”

Jesteś zdobywcą, to wiemy. Ale „prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy”. A taka laska jak ona mogła mieć przecież przed tobą wielu niesamowitych ogierów. Czy jest jej dobrze? Czy daję radę? Czy moje umiejętności łóżkowe nie bledną przy poprzednikach? Czasami coś takiego przemknie nam przez głowę. Ale lepiej, żeby nie przemykało.

„Ale ona ma dziwną minę!”

Zwłaszcza jeśli jeszcze jej dobrze nie znasz. Czasami trudno się przyzwyczaić. A od twarzy pełnej rozkoszy do dość głupio wyglądającej twarzy dość krótka droga...

„Może zmienimy pozycję?”

Ta pozycja jest wprawdzie w porządku, ale może by tak spróbować innej? W końcu chciałbyś wziąć ją też od tyłu. I mieć ją na sobie. A może na stojąco? Będzie jeszcze lepiej!

„Ech, jednak wróćmy do poprzedniej pozycji...”

Tamta pozycja była lepsza. Wygodniejsza. I ona wydawała się jakaś bardziej przekonana. Może by tak do niej wrócić.

„Ale ona ma tyłek!”

Albo piersi. Albo wyjątkowo ładną cipkę. Albo po prostu piękną twarz, teraz napełnianą przez ciebie rozkoszą. Krótko mówiąc zachwycasz się kobietą, w której właśnie jesteś! To świetne uczucie i świetna myśl.

„Zaraz, zaraz, to był jęk rozkoszy czy bólu?”

Czasami nie do końca wiadomo, zwłaszcza kiedy sprawy zaszły już daleko, a ona jęczy naprawdę głośno i intensywnie. Jeśli z rozkoszy – jesteś dumny. Ale co jeśli coś jest nie tak? Tego byś przecież nie chciał.

„Niezła jest!”

Ta dziewczyna naprawdę potrafi bawić się w te klocki. Dobra w łóżku, namiętna, bezpruderyjna. Dobrze trafiłeś!

„Ale nudziara...”

Wygląda tak dobrze, ale w łóżku kiepska jak jedzenie z budy za rogiem. Seks życia to to nie jest, niestety!

„Prawie doszedłem, ale ona też prawie doszła. Dam radę!”

Bo kobieta ma szczytować pierwsza. Jeśli czasami ty dojdziesz pierwszy to trudno. Ale na przykład nowej kobiecie w twoim łóżku wypadałoby się pokazać z jak najlepszej strony. No i nic tak nie podbudowuje męskości jak doprowadzenie kobiety to intensywnego orgazmu!

„No dobra, ona doszła, a ja nie. Co teraz?”

Trochę zwolniła, ale czy będzie kontynuować? A może oral? Może coś jej zasugerować? W końcu twój orgazm też jest ważny!

„Było dobrze!”

Pierwsza myśl po stosunku. Czasami wymienia się nawet na „Było świetnie!” albo nawet na „Nikt nigdy nie miał lepszego seksu niż ja miałem teraz!” W końcu masz prawo być zadowolony!

fot. iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska